Kateřina Pěnkavová v singlu do hlavní soutěže
Kategorie: Zahraničí / 19 Února 2014
Kateřina Pěnkavová / foto by František Zálewský
Zobrazení: 1080
Komentáře: 0

V kararském Dauhá dnes na turnaji seriálu GAC GROUP 2014 ITTF World Tour ve stolním tenisu - Qatar Open skončila kvalifikace.

V kvalifikace uspěla Kateřina Pěnkavová, která si vybojovala postup do hlavní soutěže, když v 1. skupině skončila na druhém místě za vítěznou Lee I-Chen z Tchaj-wanu.

V I. kole dvouhry žen se tedy v Dauhá představí dvě české reprezentankty, Iveta Vacenovská se střetne s Lin Ye ze Singapuru, Kateřinu Pěnkavovou čeká turnajová dvojka Kasumi Išikawaová z Japonska.

Qatar Open 2014

Kvalifikace

DVOUHRA ŽEN

Skupina 1

Lee I-Chen (Tchaj-wan) - Kateřina PĚNKAVOVÁ (Česká republika) 4:1 (8,11,-5,10,10), Lee I-Chen - Caroline Kumaharová (Brazílie) 4:1, Caroline Kumaharová - Kateřina PĚNKAVOVÁ 0:4 (-7,-1,-8,-10). Pořadí ve skupině: 1. Lee I-Chen 4 body, 2. Kateřina PĚNKAVOVÁ 3 b., 3. Caroline Kumaharová 2 body.

ČTYŘHRA ŽEN

I. kolo: Iveta VACENOVSKÁ, Liu Jia (ČR, Rakousko) - Maha Faramarziová, Aia Mohamedová (Katar) 3:0 (2,6,4). II. kolo: Iveta VACENOVSKÁ, Liu Jia – Cheng Hsien-Tzu, Szu-Yu (Tchaj-wan) 3:2 (-8,6,12,-12,6).