V Ostravě se bojovalo o mistrovské tituly
Kategorie: Česko / 21 Března 2011
Kateřina Tomanovská / foto by František Zálewský
Zobrazení: 1876
Komentáře: 0

V Ostravě se uplynulý víkend uskutečnilo mistrovství České republiky družstev v kategorii staršího žactva a dorostu.

V soutěži dorostenců si mistrovský titul v Ostravě vybojovali mladí stolní tenisté SK DDM Kotlářka Praha A (David Reitšpies, Denis Beneš, Tomáš Málek, Jakub Němeček). Druhé místo obsadil domácí Mittal Ostrava a třetí skončil Sokolu Hradec Králové. V soutěži dorostenek získaly prvenství hráčky SK Frýdlant nad Ostravicí Karin Adámková a Kateřina Tomanovská. Stříbro patří Baníku Havířov a bronz Slavoji Praha.

Také v kategorii starších žáků se mistrovský titul stěhoval do Prahy – zasloužilo se o to opět družstvo SK DDM Kotlářka Praha A (David Reitšpies, Tomáš Málek, Jakub Němeček). Druhý v pořadí končil Sokol Hradec Králové a třetí bylo "B" družstvo pražské Kotlářky. Titul ve starších žákyních vybojovaly Michaela Keroušová a Kateřina Stará z SKST Vlašim před Slavojem Praha a Baníkem Havířov.

Závěrečné výsledky:

Dorostenci

Semifinále: SK DDM Kotlářka Praha A - Sokol Hradec Králové 3:0, Mittal Ostrava A - Slavoj STZ Ústí n.L. 3:1. Finále: Kotlářka A - Ostrava A 3:1. Utkání o 3. místo: Hradec Králové - Ústí n.L. 3:2.

Dorostenky

Semifinále: SK Frýdlant n.O. - Slavoj Praha 3:2, Baník Havířov - SK Dobré A 3:0. Finále: Frýdlant - Havířov 3:1. O 3. místo: Slavoj Praha - Dobré A 3:0.

Starší žáci

Semifinále: SK DDM Kotlářka A - Slavoj STZ Ústí n.L. 3:0, Sokol Hradec Králové - SK DDM Kotlářka Praha B 3:2. Finále: Kotlářka A - Hradec Králové 3:1. O 3. místo: Kotlářka B - Ústí n.L. 3:2.

Starší žákyně

Semifinále: Slavoj Praha - Baník Havířov 3:0, SKST Vlašim - SKST ČSAD Hodonín 3:0. Finále: Vlašim - Slavoj Praha 3:1. O 3. místo: Havířov - Hodonín 3:2.