Pinčesobchod
Extraliga žen: Nusle potrápily favorita soutěže!
Kategorie: Česko / 28 Ledna 2018

Stolní tenistky pražských Nuslí měly našlápnuto k překvapivému výsledku nad mistrovským Hodonínem. Zápas se totiž vůbec nevydařil hodonínské Markétě ŠEVČÍKOVÉ, která nedokázala ani jednou bodovat, a tak do utkání musela zasáhnout zraněná Renáta ŠTRBÍKOVÁ. Za podpory tříbodové Natalie PARTYKY nakonec hodonínské hráčky zápas vyhrály. 

TJ Sokol Nusle Praha – SKST Mart Hodonín – Stavoimpex 4:6

Vendula TENGLOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (7,7,9)

Lenka RADNICOVÁ – Renata ŠTRBÍKOVÁ 3:0 w.o.

Anna MATĚJOVSKÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-5,-4,-5)

Lenka RADNICOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (-9,10,6,6)

Vendula TENGLOVÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-7,-5,-3)

Anna MATĚJOVSKÁ – Renata ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-6,-4,-4)

Lenka RADNICOVÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-5,-6,-10)

Anna MATĚJOVSKÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (-9,9,9,8)

Vendula TENGLOVÁ – Renata ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-5,-5,-7)

Lenka RADNICOVÁ, Vendula TENGLOVÁ – Natalia PARTYKA, Markéta ŠEVČÍKOVÁ 2:3 (-9,6,-7,6,-11)

 

MSK Gumotex Břeclav – TJ Sokol Kyjov – Eurolamp 6:1

Vivien ELLÖ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (6,-9,5,9)

Dana ČECHOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (-13,5,-10,3,2)

Karin ADÁMKOVÁ – Solomiya BRATEYKO 0:3 (-9,-10,-9)

Dana ČECHOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:0 (5,5,1)

Vivien ELLÖ – Solomiya BRATEYKO 3:0 (10,1,9)

Karin ADÁMKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (8,5,-7,5)

Dana ČECHOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:1 (6,6,-5,3)

 

KST Hluk – SK Dobré 2:6

Libuše HORÁKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:2 (13,-8,9,-6,8)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 1:3 (-4,-7,7,-7)

Monika VYBÍRALOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-6,-3,-9)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (8,5,10)

Libuše HORÁKOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-8,-9,-8)

Monika VYBÍRALOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 1:3 (-12,10,-6,-9)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-6,-7,-8)

Monika VYBÍRALOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 1:3 (8,-7,-8,-6)

 

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – SKST Baník Havířov 6:2

Miroslava SÁGLOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 0:3 (-5,-11,-7)

Tamara TOMANOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 2:3 (-5,-3,2,10,-9)

Hana KUBÁTOVÁ – Gabriela ŠTEPÁNOVÁ 3:0 (5,7,9)

Tamara TOMANOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:2 (-12,10,5,-9,6)

Miroslava SÁGLOVÁ – Gabriela ŠTEPÁNOVÁ 3:1 (7,11,-9,3)

Hana KUBÁTOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:1 (7,-9,6,6)

Tamara TOMANOVÁ – Gabriela ŠTEPÁNOVÁ 3:0 (7,3,5)

Hana KUBÁTOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:0 (8,8,2)

 

MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov – SVS Hradec Králové 6:2

Kristýna MIKULCOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 2:3 (5,7,-11,-3,-8)

Barbora KAPOUNOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:1 (6,-8,9,3)

Mitsuki YOSHIDA – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (2,5,5)

Barbora KAPOUNOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 1:3 (-6,-7,11,-8)

Kristýna MIKULCOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:1 (13,7,-7,4)

Mitsuki YOSHIDA – Olesja STACHOVÁ 3:1 (-9,9,6,4)

Barbora KAPOUNOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (3,9,4)

Mitsuki YOSHIDA – Karolína MYNÁŘOVÁ 3:0 (8,5,6)

 

TJ Sokol Nusle Praha – TJ Sokol Kyjov – Eurolamp 2:6

TENGLOVÁ Vendula - ILČÍKOVÁ Anežka 1:3

RADNICOVÁ Lenka - KMEŤOVÁ Veronika 3:1

MATĚJOVSKÁ Anna - BRATEYKO Solomiya 3:1

RADNICOVÁ Lenka - ILČÍKOVÁ Anežka 2:3

TENGLOVÁ Vendula - BRATEYKO Solomiya 0:3

MATĚJOVSKÁ Anna - KMEŤOVÁ Veronika 1:3

RADNICOVÁ Lenka - BRATEYKO Solomiya 0:3

MATĚJOVSKÁ Anna- ILČÍKOVÁ Anežka 1:3



Komentáře: 0

Zanechat komentář