Pinčesobchod
Extraliga mužů: Jasná trojka, na dalších místech boj o play off
Kategorie: Česko / 09 Února 2015

Po 8. dvojkole extraligy stolních tenistů nadále »okupují« přední příčky tabulky mistr STENmarketing Havlíčkův Brod před vicemistrem DTJ Hradec Králové, jenž se vrátil na druhou příčku a přeskočil SF SKK El Niňo Praha EHW. Čtvrtý je Havířov a pátý Slavoj Severotuk Ústí n.L., který už v pátek porazil v severočeském derby Liberec 4:2.

Po 8. dvojkole extraligy stolních tenistů nadále »okupují« přední příčky tabulky mistr STENmarketing Havlíčkův Brod před vicemistrem DTJ Hradec Králové, jenž se vrátil na druhou příčku a přeskočil SF SKK El Niňo Praha EHW. Čtvrtý je Havířov a pátý Slavoj Severotuk Ústí n.L., který už v pátek porazil v severočeském derby Liberec 4:2.

V sobotu se v dresu STENmarketingu objevil za stolem také trenér Tomáš Demek, v zápase s pražskou Kotlářkou to měl 1:1 v souboji s mládím. Nejprve prohrál s Tomášem Málkem 1:3, ale v posledním utkání dne stejným výsledkem se prosadil proti obraně Stanislava Kučery. Sokol Hradec Králové se radoval z vítězství nad Ostravou 4:2. Stejným poměrem skončil souboj DTJ Hradec Králové s havířovským Baníkem, přičemž hosté vedli 2:1 poté, co Marek Čihák porazil Petera Šeredu a Michal Beneš Martina Olejníka. V úterý 10. února se dohraje dvojkolo TV-zápasem DTJ Slavia Hradec Králové - Kotlářka Praha (17.30 h).

Pátek

Slavoj Severotuk Ústí nad Labem - SKST Liberec 4:2. Štěpánek - Košťál 1:3 (5,-5,-4,-7), Polanský - Lukáš Borůvka 3:0 (9,8,8), Seibert - Jahoda 3:2 (-8,6,9,-12,4), 0:3 (-6,-8,-6), Polanský - Košťál 1:3 (-7,9,-8,-8), Štěpánek - Medek 3:1 (4,7,-8,6), Seibert - Borůvka 3:0 (9,4,8).

Sobota

DTJ Slavia Hradec Králové - SF SKK El Niňo Praha EHW 0:4. Palkovský - Reitšpies 0:3 (-7,-7,-13), Sitak - Gavlas 0:3 (-3,-11,-2), Kanta - Bai He 0:3 (-2,-7,-6), Sitak - Reitšpies 1:3 (2,-8,-6,-8).
STENmarketing HB Ostrov Havlíčkův Brod - SK Kotlářka Praha 4:1. Demek - Málek 1:3 (11,-6,-5,-8), Tregler - Kaucký 3:1 (5,7,-9,6), Širuček - Kučera 3:0 (9,5,1), Tregler - Málek 3:0 (9,4,7), Demek - Kučera 3:1 (9,2,-2,4).
DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:2. Pištej – Figel 3:0 (5,5,5), Šereda - Čihák 0:3 (-9,-2,-9), Olejník - Beneš 1:3 (-6,-9,10,-8), Šereda - Figel 3:0 (8,7,11), Pištej - Beneš 3:0 (7,8,10), Olejník - Čihák 3:1 (9,5,-6,13).
Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST 4:2. Pavlica - Bindač 2:3 (-5,-11,9,9,-6), Crha - Klos 3:0 (7,7,7), Koblížek - Pavlík 3:2 (7,-13,-6,8,6), Crha - Bindač 2:3 (6,-4,8,-11,-9), Pavlica - Pavlík 3:0 (5,4,7), Koblížek - Klos 3:2 (-9,-6,9,6,8).

Neděle

DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:0. Olejník - Klos 3:1 (10,-6,6,7), Pištej - Bindač 3:2 (-10,2,5,-11,10), Šereda - Pavlík 3:1 (-9,3,3,6), Pištej - Klos 3:0 (5,8,6).
Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Charvát Baník Havířov 0:4. Koblížek - Beneš 2:3 (-6,8,-3,11,-7), Pavlica - Figel 2:3 (-4,9,9,-5,-9), Crha - Čihák 1:3 (-5,8,-8,-9), Pavlica - Beneš 2:3 (-12,-11,8,7,-8).



Komentáře: 0

Zanechat komentář