Pinčesobchod
V Hodoníně v pátek na semifinále Poháru ETTU
Kategorie: Zahraničí / 06 Března 2014
Kateřina Pěnkavová / foto František Zálewský
Zobrazení: 1147
Komentáře: 0

Velký svátek stolního tenisu zažije v pátek 7. března Hodonín.

Stolní tenistky SKST Mart Hodonín se poprvé v historii klubu probojovaly do semifinále evropské klubové soutěže. V pátek 7. března se v domácí herně střetnout v prvním semifinálovém utkání s předním francouzským celkem C.P. Lyssois Lille Métropole. Trenér Hodonína Jána Medvecký bude mít k dispozici čtyřlístek hráček, který tvoří Kateřina Pěnkavová, Lenka Harabaszová, Kristýna Mikulcová a Veronika Kmeťová.

První semifinálové utkání Poháru ETTU mezi SKST Mart Hodonín a C.P. Lyssois Lille Métropole se uskuteční v herně hodonínské sportovní haly TEZA v pátek 7. března v 18:00 hodin. Odveta je na programu v sobotu 22. března 2014 od 19:00 hodin v Lys-Lez-Lannoy.

Druhou semifinálovou dvojici Poháru ETTU žen tvoří dva rakouské celky Leistungszentrum Linec Froschberg a SVS Ströck Nierderösterreich. Dres LZ Linec Froschberg obléká česká juniorská reprezentantka Kristýna Štefcová. Utkání Leistungszentrum Linec Froschberg - SVS Ströck Nierderösterreich se hraje až v pondělí 10. března od 18:00 hodin.

Podrobnosti o Poháru ETTU žen ve stolním tenisu najdete na: http://www.ettu.org/womens-ettu-cup/Komentáře: 0

Zanechat komentář