Pinčesobchod
Jančařík, Prokopcov a Štrbíková postoupili z kvalifikace
Kategorie: Zahraničí / 14 Listopadu 2013
Lubomír Jančařík / foto František Zálewský
Zobrazení: 1837
Komentáře: 0

Na výborně obsazeném turnaji ITTF World Tour ve stolním tenisu - German Open dnes skončila kvalifikace.

Postup do hlavní soutěže si nakonec v berlínské Max-Schmeling-Halle vybojovali Lubomír Jančařík, Dmitrij Prokopcov a Renata Štrbíková. Ve dvouhře mužů do 21 let postoupil z kvalifikace také sedmnáctiletý David Reitšpies.

German Open 2013

DVOUHRA MUŽŮ

Kvalifikace

Výsledky českých reprezentantů:

Skupina 19

David Reitšpies - Patryk Zatowka (Polsko) 4:1 (7,9,6,-6,5), Damien Eloi (Francie) - Patryk Zatowka 4:2, Damien Eloi - David Reitšpies 0:4 (-3,-7,-8,-6). Pořadí ve skupině: 1. Eloi 4 body, 2. Reitšpies 3 b., 3. Zatowka 2 body.

Skupina 20

Jevhen Pryščepa (Ukrajina) - Florent Lambiet (Belgie) 2:4, Dmitrij Prokopcov - Florent Lambiet 4:3 (-6,5,-10,5,7,-7,5), Dmitrij Prokopcov – Jevhen Pšyščepa 4:2 (6,14,-10,-8,5,11). Pořadí: 1. Prokopcov 4 body, 2. Lambiet 3 b., 3. Pryščepa 2 body.

Skupina 21

Antoine Hachard (Francie) - Ondřej Bajger 4:1 (6,-10,6,4,7), Leung Chu Yan (Hongkong) - Ondřej Bajger 4:0 (7,7,4,8), Leung Chu Yan - Antoine Hachard 4:2. Pořadí ve skupině: 1. Leung Chu Yan 4 body, 2. Hachard 3 b., 3. Bajger 2 body.

Skupina 22

Mohamed El-Beiali (Egypt) - Florian Schreiner (Německo) 4:0, Pavel Širuček - Florian Schreiner 4:3 (-9,2,5,3,-9,-12,4), Pavel Širuček - Mohamed El-Beiali 0:4 (-3,-7,-7,-11). Pořadí ve skupině: 1. Mohamed El-Beiali 4 body, 2. Širuček 3 b., 3. Schreiner 2 body.

Skupina 34

Michal Obešlo - Rajko Gommers (Nizozemsko) 4:1 (11,9,-4,8,4), Jonathan Groth (Dánsko) - Rajko Gommers 4:2, Jonathan Groth - Michal Obešlo 4:3 (-8,7,9,6,-9,-10,12).. Pořadí ve skupině: 1. Groth 4 body, 2. Mich. Obešlo 3 b., 3. Gommers 2 body.

Skupina 36

Tomáš Tregler - Petjo Krastev (Bulharsko 4:0 (1,9,11,5), Michajl Pajkov (Rusko) - Petjo Krastev 4:1, Michajl Pajkov - Tomáš Tregler 4:3 (-3,9,11,9,-7,-14,-4). Pořadí ve skupině: 1. Pajkov 4 body, 2. Tregler 3 b., 3. Krastev 2 body.

Skupina 37

Antonín Gavlas - Hamidreza Taherkhani (Írán) 4:0 (w.o.), Marko Jevtovič (Srbsko) - Hamidreza Taherkhani 4:0 (w.o.), Marko Jevtovič - Antonín Gavlas 4:0 (10,7,1,3). Pořadí ve skupině: 1. Jevtovič 4 body, 2. A. Gavlas 3 b., 3. Taherkhani 0 bodů.

Skupina 42

Fabian Akeström (Švédsko) - Jha Kanak (USA) 4:0, Petr Korbel – Jha Kanak 4:0 (2,5,9,2), Petr Korbel - Fabian Akeström 3:4 (-8,8,8,-12,8,-4,-6). Pořadí ve skupině: 1. Akeström 4 body, 2. Korbel 3 b., 3. Jha Kanak 2 body.

Skupina 61

Daniel Kosiba (Maďarsko) - Lin Hsuan-Ming (Tchaj-wan) 4:0, Lubomír Jančařík - Lin Hsuan-Ming (Tchaj-wan) 4:1 (3,5,5,-11,5), Lubomír Jančařík - Daniel Kosiba 4:2 (-10,7,-6,7,9,8). Pořadí ve skupině: 1. Jančařík 4 body, 2. Kosiba 3 b., 3. Lin Hsuan-Ming 2 body.

Kvalifikace

Vyřazovací fáze (baráž)

Dmitrij Prokopcov – Hunor Szöcs (Rumunsko) 4:2 (8,9,-5,-5,5,9), Lubomír Jančařík – Omar Assar (Egypt) x:x (3,-10,10,-7,8,4).

DVOUHRA ŽEN

Kvalifikace

Výsledky českých reprezentantek:

Skupina 14

Hana Matelová - Anja Schuhová (Německo) 4:1 (8,-10,10,6,10), Natalia Partykaová (Polsko) - Anja Schuhová 4:2, Natalia Partykaová – Hana Matelová 4:1 (9,9,-4,7,6). Pořadí ve skupině: 1. Partykaová 4 bodfy, 2. Matelová 3 b., 3. Schuhová 2 body.

Skupina 15

Kinga Stefanská (Polsko) - Sarah De Nutteová (Lucembursko) 4:0, Renata Štrbíková - Sarah De Nutteová 2:4 (-14,5,-2,5,-9,-8), Renata Štrbíková - Kinga Stefanská 4:0 (8,7,8,9). Pořadí ve skupině: 1. Štrbíková (6:4) 3 body, 2. Stefanská (4:4) 3 b., 3. De Nutteová (4:6) 3 body.

Skupina 16

Kateřina Pěnkavová - Hsu Hui-Tsun (Tchaj-wan) 4:2 (6,6,-7,5,-11,7), Juka Išikagiová (Japonsko) - Hsu Hui-Tsun 4:1, Juka Išikagiová - Kateřina Pěnkavová 4:0 (5,9,9,6). Pořadí ve skupině: 1. Išigakiová 4 body, 2. Pěnkavová 3 b., 3. Hsu Hui-Tsun 2 body.

Skupina 17

Hitomi Satová (Japonsko) - Martina Smištíková 4:0 (5,7,9,6), Sara Ramirezová - Martina Smištíková 4:1 (6,-9,5,8,4), Sara Ramirezová - Hitomi Satová 3:4. Pořadí ve skupině: 1. Satová 4 body, 2. Ramirezová 3 b., 3. Smištíková 2 body.

Skupina 33

Galia Dvoraková (Španělsko) - Stefanie Christensenová (Dánsko) 4:0, Dana Čechová - Stefanie Christensenová 4:3 (4,5,-5,5,-9,-10,9), Dana Čechová - Galia Dvoraková 2:4 (8,-9,-7,7,-8,-8). Pořadí ve skupině: 1. Dvoraková 4 body, 2. Čechová 3 b., 3. Christensenová 2 body.

DVOUHRA MUŽŮ do 21 let

Kvalifikace

Skupina 4

Michal Bankosz (Polsko) - Nitin Vasanth Philips (Indie) 1:3, David Reitšpies - Nitin Vasanth Philips 1:3 (-6,13,-6,-10), David Reitšpies - Michal Bankosz 3:0 (6,6,7). Pořadí ve skupině: 1. Nitin Vasanth 4 body, 2. Reitšpies 3 b., 3. Bankosz 2 body.

Skupina 15

Ondřej Bajger - Fu En-Ti (Tchaj-wan) 0:3 (-11,-8,-7), Chew Zhe Yu (Singapur) – Fu En-Ti 3:1, Chew Zhe Yu – Ondřej Bajger 3:0 (11,7,9). Pořadí ve skupině: 1. Chew Zhe Yu 4 body, 2. Fu En-Ti 3 b., 3. Bajger 2 body.

Kompletní informace o turnaji German Open 2013 najdete na: http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2258&category=PT
 



Komentáře: 0

Zanechat komentář