KT dorostu: David Reitšpies a Karolína Mynářová
Kategorie: Česko / 29 Dubna 2013
Karolína Mynářová / foto František Zálewský
Zobrazení: 2353
Komentáře: 0

David Reitšpies (SK DDM Kotlářka Praha) a Karolína Mynářová (SKST Baník Havířov) vyhráli kontrolní turnaj dorostu ve stolním tenisu, který se uskutečnil ve Vlašimi.

Mezi dvanácti účastníky soutěže dorostenců dominoval David Reitšpies (SK DDM Kotlářka Praha), který jako jediný v celém turnaji neprohrál. Druhý skončil Tomáš Málek (SK DDM Kotlářka Praha), který na třetí příčku odsunul Jakuba Seiberta ze Slavoje Severotuk Ústí nad Labem.

Soutěž dorostenek přinesla nesmírně vyrovnané boje, ani jedna z hráček neudržela neporanitelnost. Prvenství si nakonec vybojovala havířovská Karolína Mynářová, která klopýtla pouze jednou. Za ní skončil trojlístek hráček, které “nasbíraly“ po dvou porážkách. O pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodovaly výsledky ze vzájemných zápasů Kateřiny Tomanovské (SK Frýdlant nad Ostravicí), Michaely Keroušové (SKST Vlašim) a Veroniky Kmeťové (SKST Hodonín).