Pinčesobchod
Milan Orlowski povede stolní tenisty Vršovic
Kategorie: Česko / 06 Května 2011
Milan Orlowski / foto by František Zálewský
Zobrazení: 3532
Komentáře: 1

Lokomotiva Vršovice Aquecon a její šéf Roman Kaucký připravují příznivcům českého stolního tenisu jedno překvapení za druhým.

Kromě výrazného posílení hráčského kádru o Jiřího Vráblíka a mladého Japonce Kentu Macudairu nezapomněl vršovický boss i na trenérský post. Pro novou sezónu se na roli kouče extraligového týmu domluvil s hrající legendou čs. stolního tenisu, kterou Milan Orlowski, mistr Evropy v singlu 1974 a vicemistr světa v deblu 1985, nesporně je.

Vše směřuje k tomu, aby si stolní tenisté Lokomotivy Vršovice Aquecon mohli v sezóně 2011/2012 zahrát prestižní Ligu mistrů. Přihlášku ambiciózní vršovický klub odešle v řádném termínu. „Věřím, že postavení našich hráčů ve světovém žebříčku bude stačit na to, abychom se do Ligy mistrů dostali,“  přeje si Roman Kaucký.

Stolní tenisty Lokomotivy Vršovice Aquecon čeká po MS jednotlivců v Rotterdamu boj o letošní mistrovský titul s pražským El Niněm. První zápasy jsou na programu 18. a 19. května od 18 hodin na Kotlářce, třetí 23.5. a případně čtvrtý 24.5. (dle vývoje finálové série - hraje se na tři vítězné zápasy) ve Vršovicích a případný pátý, rozhodující by se opět hrál 26.5. v Dejvicích.
 Komentáře: 1

Jakub napsal:
07 Května 2011
IP: 85.70.141.*
Vrsovice ted budou uplně neporazitelny.

Zanechat komentář