Pinčesobchod
Krastev a Atanasov nad síly Širučka s Florasem
Kategorie: Zahraničí / 22 Červenca 2010

Na 53. juniorském ME ve stolním tenisu v tureckém Istanbulu se dnes podvečer hrály především zápasy v “deblových“ disciplínách.

Českému stolnímu tenisu dnešní zápasy ve čtyřhře mnoho radosti nepřinesly. O největší senzaci se postarali Bulhaři Petjo Krastev a Dimitar Atanasov, kteří v deblu juniorů vyřadili jeden z nejvýše nasazených párů Pavel Širuček - Robert Floras.

MEJ v Istanbulu – výsledky českých reprezentantů:

Čtyřhra juniorů - 2. kolo:

Ondřej BAJGER, Michal BENEŠ - Hampus Söderlund, Anthony Tran (Švédsko) 1:3 (3,-8,-9,-6)
Pavel ŠIRUČEK, Robert FLORAS (ČR, Polsko) - Petjo Krastev, Dimitar Atanasov (Bulharsko) 2:3 (4,-11,-6,6,-12)
Lukáš MAZURA, Petr HANDL - Dragan Subotič, Vladimir Radonjič (Srbsko) 2:3 (-5,-6,9,7,5)

Čtyřhra juniorek - 2. kolo:

Karin ADÁMKOVÁ, Simona ŠLEHOBROVÁ - Alice Abbatová, Stephanie Loeuilletteová (Francie) 0:3 (-5,-3,-5)
Kristýna MIKULCOVÁ, Dagmar BLAŠKOVÁ - Hasmik Chachatrjan, Anna Adamjanová (Arménie) 3:0 (2,6,5)

Smíšená čtyřhra juniorů - 2. kolo:

Pavel ŠIRUČEK, Barbora BALÁŽOVÁ (ČR, Slovensko) - Kiryl Barabanov, Marija Kučuková (Bělorusko) 3:1 (-8,4,5,2)
Ondřej BAJGER, Kristýna MIKULCOVÁ – Konstantinos Konstantinopoulos, Georgia Zavitsanouová (Řecko) 2:3 (8,-8,-9,10,-9)

Smíšená čtyřhra juniorů - 3. kolo:

Pavel ŠIRUČEK, Barbora BALÁŽOVÁ (ČR, Slovensko) - Martin Palatinus, Sarah De Nutteová (Maďarsko, Lucembursko) 3:1 (-5,10,8,5)

Čtyřhra kadetů - 1. kolo:

Tomáš MÁLEK, Alexandr CHANIN (ČR, Bělorusko) - Thomas Mullner, Philipp Welinger (Rakousko) 2:3 (9,-9,6,-7,-10)
David REITŠPIES, Jakub SEIBERT - Igor Netrebko, Emest Aprijan (Ukrajina) 3:0 (11,3,6)

Čtyřhra kadetek - 1. kolo:

Kristýna ŠTEFCOVÁ, Denisa HOŠKOVÁ - Theresa Kraftová, Nina Mittelhamová (Německo) 0:3 (-6,-5,-4)
Michaela KEROUŠOVÁ, Alina ARLOUSKAJA (ČR, Bělorusko) - Emina Hadziahmetovičová, Ajla Kovačová (Bosna a Hercegovina) 3:0 (w.o.)

Smíšená čtyřhra kadetů – 2. kolo:

David REITŠPIES, Kateřina TOMANOVSKÁ - Laurenc Tromers, Niki Eerlandová (Nizozemsko) 3:2 (-9,8,8,-9,8)
Tomáš MÁLEK, Kristýna ŠTEFCOVÁ – Koen Hageraats, Emina Hadziahmetovičová (Nizozemsko, Bosna a Hercegovina) 0:3 (-11,-7,-9)
Florent LAMBIET, Michaela KEROUŠOVÁ (Belgie, ČR) – Viktor Görman, Maria Engelssonová (Švédsko) 1:3 (11,-8,-8,-)

 

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář