Pinčesobchod
Nominace na ME kadetů a juniorů
Kategorie: Česko / 14 Červenca 2010

VV ČAST schválil nominaci na MEJ. Česká výprava bude mít minimálně 14 sportovců a možnost účasti na MEJ dostali i 4 samoplátci, realizační tým budou tvořit reprezentační trenéři Jana Dobešová, Kamila Adámková, Luboš Pěnkava a Kamil Koutný, masér výpravy bude Stanislav Machala a vedoucím celé výpravy Michal Lebeda.

NOMINACE:

Junioři:
Širuček, Bajger, Beneš Michal, Mazura samoplátce Handl.

Juniorky:
Blašková, Adámková, Šlehobrová, Mikulcová samoplátce Tomanová.

Kadeti:
Reitšpies, Seibert, Málek samoplátce Foff.

Kadetky:
Tomanovská, Štefcová, Hošková, samoplátce Keroušová

Všech plánovaných přípravných VT se zúčastní i samoplátci na náklady ČAST.

KVS schválila účast samoplátců na MEJ. Samoplátci se musí zúčastnit celého MEJ. Pokud samoplátce neprojeví zájem, další hráč už nebude nominován.

Zdroj: ČASTKomentáře: 6

mj napsal:
22 Června 2010
IP: 90.180.242.*
Zápis z KVS 7.6.2010:
Předpokládám,že i Vy ostatní rodiče potrestaných z brněnského VT jste si přečetli tento zápis a také směšné tresty za to co "předvedli" svěřenci trenéra Koutného na MM v Polsku. Nejen, že právě trenér byl hlavním inciátorem "pijácké akce",ale podpořil dokonce své svěřence tj.juniory Širučka, Bajgra, ale také a to pozor, M.Lebedu,syna našeho manažéra!!!.Ostuda na mezinárodní scéně se "hodnotila" hodně krátkým metrem oproti "brněnské" akci. Co na to pane Botek, Endale a Lebedo? Nebyl by trest v podobě neúčasti provinilců na MEJ 2010 spravedlivější?! Jak k tomu přijde Krystína Mikulcová?! A na závěr - pozor, nic se neutají, sami aktéři "polské akce" se tím dokáží ještě s detaily pochlubit, že syne Michale L.?!

mm napsal:
25 Června 2010
IP: 188.246.111.*
je vidět že vztahy v našem stolním tenise jsou vskutku vynikající...nelze se ovšem tomu divit když to funguje tak jak to funguje..peníze na vyjezdy mládeže nejsou(max.pro3)a když slyším souvětí svaz umožnuje ůčast samoplátcum tak se mi otevírá kudla v kapse,peníze jdou do center scm které nikoho v podstatě nevychovávají ale přetahují hráče v momentě když končí v kadetech a kluby ktere mají několik lidí v 10 nedostávají nic,nějká pevná pravidla neexistují a když jo tak se rychle změní ..kapři si rybník přece sami nevypustí,když se stane průšvih s alkoholem tak se hned využije příležitost aby se to někomu oplatilo a udává se že si hráči dali pivo...což samozřejmě nikdo neschvaluje...nominace do repre jsou mírně řečeno často pochybné..např mlady lebeda ktery to pak samozřejmě nemá jednoduché...a další a další problémy které všichni rodiče kteří jezdí po okruhu znají...domnívám se že je třeba směrovat daleko víc peněz do mládeže už od kadetů a umožnit 4-6 hráčům pravidelné vyjezdy na mm polska madarska slovenska atd ... bez ůčasti na těchto turnajích a bez měření se z evropou nelze uspět!!není možné vsadit na 2lidi..ta repre musí byt širší víme v jakem počtu jezdí např francouzi..rodiče dětí by neměli dělat repre trenéry..zde je to jasny střet zájmů a i kdyby adámková i lebeda na to měli stejně by řeči vznikali...mělo by byt vytvořené repre centrum aby ti nej mohli kvalitně trénovat a byli vedeni jednou koncepcí..ne aby hráč po návratu do klubu slyšel že trener repre je vůl ktery tomu nerozumí..těžko se toho ovšem dosáhne pokud si cesty s repre platí sami hráči že ... .no prostě situace není dobrá a myslím si to všichni víme..otázkou je zdali je vůbec možné za stávajících finančních podmínek a s lidmi kteří st.tenis momentálně vedou situaci změnit..domnívám se že nikolivěk...

Miguel napsal:
16 Červenca 2010
IP: 83.240.75.*
Celé je to fraška, od reprezentace přes výbor k samotným hráčům. Nominace jsou na principu ... . a hráči lako Lebeda tam nemají co dělat,vždyť to je urážka těch skoro 12 lidí před ním v tabulce.
Navrhuji stejné tresty jako pro Kristýnu Mikulcovou.

Sanchez napsal:
16 Červenca 2010
IP: 78.102.63.*
Pane Lebedo,jste vlezprdelka Havířovské honorace.Jak již bylo zmiňováno jak může průměrný Lebeda ml. být v repre.Ostuda!!!! Jak bylo již zmíněno jak k tomu příjdou ostatní.Každej si hraje na svém písečku.Proč se konají turnaje v problematických podmínkách jako je havířov.Proč dělá funkci pan Lebeda jakou dělá,když mu jde o jediné.Prosadit své dítě.Na tom nic není,běžná věc,ale takovým to způsobem!!!!Ohání se školou a trenérstvím,ale ví starou belu.Jinak jak může ČR v mládeži konkurovat Evropě,když jak bylo zmíněno výjezdy jsou v minimální míře a když už někdo se rozhodne jet jako samoplátce,tak mu je najednou určováno co bude za své peníze dělat.OStuda.Lebedo odstup dokud je čas.Praktiky ala Havířov vidí celá pingpongová veřejnost.

xxx napsal:
16 Červenca 2010
IP: 62.245.97.*
Jsme rádi, že nám Mr.Lebeda sdělil, že je v Turecku překvapivých 30 stupňů, a co takhle nějaký webový odkaz na mistrovství?? ČAST mladou repre ignoruje?

honzab napsal:
20 Červenca 2010
IP: 90.176.195.*
raz, dva, tři a L ... . je ...

Zanechat komentář