Pinčesobchod
David Marek si dva roky nezahraje!
Kategorie: Česko / 23 Dubna 2010
David Marek/foto by Giurdanella
Zobrazení: 6542
Komentáře: 3

David Marek, vicemistr ČR ve čtyřhře, měl pozitivní test na doping na MČR v Hodoníně a byl potrestán zákazem hraní na 2 roky!

Hráč FC Tegernheim v druhé německé lize měl pozitivní test na populární syntetické stimulační drogy na březnovém mistrovství republiky v Hodoníně, kde s Rolandem Krmaschkem získali stříbrné medaile ve čtyřhře.

"Je to nepříjemná záležitost a ve stolním tenisu dosti neobvyklá. Normálně ve stolním tenisu nemá doping smysl. Byla to klukovina," řekl ve středu ČTK Nikolas Endal, místopředseda asociace stolního tenisu (ČAST) pro vrcholový stolní tenis, který byl členem disciplinární komise. Ta Markovi udělila minulý týden dvouletý trest.

"V podstatě se zjistilo, že to bylo něco jako extáze. Šlo o obecně populární drogy. Měl v nálezu i metamfetamin, což je složka pervitinu," řekl ČTK Jan Chlumský, vedoucí oddělení exekutivy Antidopingového výboru ČR.

Dvouletý distanc za doping dostal v českém stolním tenisu naposledy před třinácti lety Richard Výborný. Kvůli užití tablety understoru, prostředku na léčení sexuálních problémů, měl zvýšenou hladinu testosteronu. Po trestu se úspěšně vrátil i do národního týmu. /ČTK/Komentáře: 3

František Koutn napsal:
25 Dubna 2010
IP: 85.160.75.*
Pan Endál je padlý na hlavu, nazývat užívání drog jako klukovinu, to je síla.Stále se jedná o trestní čin a podporu a bohatnutí lidí nebezpečných pro společnost.Doufám až pan Endál od takovéhoto zpratka dostane přes hubu a bude okraden, pak to také nazve klukovinou.Jak takový diletant může dělat předsdu v antidop. komisy , to nechápu.Ještě, že je povinnost dát 2 roky, jinak by ho snad osvobodil

Typek z Frydku- napsal:
14 Srpna 2011
IP: 188.175.20.*
David Marek neni zadne nevinatko, to ze si cuchne k pervitinu neni nic neobvykleho. On ma vubec pestry zivot. Bydli ve Frydku-Mistku, coz je malomesto a kazdy s kazdym se tu zna. Neustale podvadi svou manzelku Miriam, ktera mu zaletnictvi toleruje. Hledali se az se nasli. Hraje si na frajirka ktery si ale musi pujcovat penize na leasing sveho audi od svych stejne naladenych kamaradu.

taky tak napsal:
19 Března 2013
IP: 89.24.8.*
Kdepak ten sam pujcuje nejdrive na rocni urik,pocka na jedno opozdeni a zmeni to na urok mesicni.

Zanechat komentář