Pinčesobchod
Slovak Cadet Open je už bez Čechů!
Kategorie: Zahraničí / 08 Listopadu 2009

Kateřina Tomanovská, Kristýna Štefcová, Jakub Seibert, Lukáš Foff a Martin Koblížek vypadli ze Slovak Cadet Open.

výsledky:
Dvouhra - kadeti
Dvouhra - kadetky
Čtyřhra - kadeti
Čtyřhra - kadetkyKomentáře: 9

fanoušek 2 napsal:
09 Listopadu 2009
IP: 85.207.155.*
Nejprve díky správci za tyto stránky o pinčesu,naše ČAST není schopna mít ani stránky s atkualitami.Naše kadetská pseudoREPRE(všichni hráči si náklady na zahr.turnaje hradí sami)má kompletní nové vedení.Pár postřehů z Bratislava Open.Hráči jeli do zahraničí bez POJIŠTĚNI!!!!,trenér má 2dny vyplí tel.(asi aby ušetřil kdyby někdo volal),hrají mu svěřenci,on je na obědě a kávě,večerní rozbor hry hráčů asi není ani třeba,hráčky se kaučují navzájem,trenérka spíše preferuje jednu hráčku,ale zde alespoň je rozbor a rada kdalší hře.Co tomu p.Lebedo říkáte?Je to pro výsměch a lidi to vědí že nejde prosazovat jen vlastní zájmy a prospěch!!!

fanoušek 1 napsal:
09 Listopadu 2009
IP: 85.161.205.*
škoda že chybí podpis ... ..kritiky

fanoušek3 napsal:
09 Listopadu 2009
IP: 62.204.234.*
Vážený pane ?fanoušku2?. Přestože není dobré reagovat na anonymní příspěvek, tak v daném případě činím, neboť jej nelze přejít bez reakce. Je faktem, že je psán zajímavou češtinou, která svědčí o IQ pisatele a dalo mi hodně práce, než jsem některým výrazům a souvětím porozuměl. Takže by Ti neškodilo nejdříve si zopakovat základy jazyka českého, i když v Tvém věku je již asi pozdě. Ono by bylo lepší naučit se nejdříve slušnému chování.
A teď k věci. Je zřejmé, že znáš velice dobře nejen finanční situaci v ČAST, ale také se tak trochu vidíš na jednom ze dvou trenérských míst, které Tě bohužel ve výběrovém řízení ?minuly?. Vlastně je to moc dobře, protože by mimo Tvého bývalého svěřence, dnešního reprezentanta, ostatní trpěli, neboť se přesně tak, jak píšeš i chováš sám, pokud však k tomu dostaneš příležitost. Divím se, že jsi neposkytl svému bývalému svěřenci do Bratislavy na své náklady mobilní telefon, abys jej mohl řídit sám nejen v průběhu každého utkání, ale dával mu rady, když je na obědě a nebo v době kdy usíná, aby měl ve spánku ještě o čem přemýšlet. Určit by hrál lépe, a jeho výsledek by byl lepší, než kterého dosáhl. Mám však obavy, jestli je na tom opravdu tak dobře, aby mohl takovou soutěž vyhrát, jak Ty jsi určitě předpokládal.
Je hrozné, že trenérka, která má ve výpravě 6 kadetek nedokáže zařídit na takové soutěži, aby hrály všechny časově postupně za sebou a nejlépe by ještě bylo na jednom a tom samém stole. Při časovém zdržení 1.utkání, by měli rozhodčí počkat a posunout utkání 2.svěřenkyně a tak dále všech 6. Pokud to taková trenérka nedokáže zařídit, tak tam skutečně nepatří. Navíc hraje proti ní i ta skutečnost, že při ?kaučování? postupuje tak, že se nejdříve věnuje nejlepší hráčce a postupně až té s nejmenší výkonností. Jsem také toho názoru, že by to mělo být přesně obráceně. Ta nejslabší přece pomůže ?vydobýt? pro naše barvy ty nejlepší pozice pro příští soutěže. Také jsem si zjišťoval, která hráčka může být pro trenérku nejoblíbenější, když ona je z Brna a má 3 hráčky z Prahy, 2 z Vlašimi a 1 z Havířova. Tady bych potřeboval znát Tvůj názor. Ale ty jsi asi seděl na tribuně v Bratislavě a bedlivě sledoval její kroky. Jinak by to bylo ?jedna paní povídala? a tomu nevěřím.
Už je to všechno co jsem chtěl, je mi jenom líto, že si ?fanoušku2? takovýmto způsobem nevybojuješ pozici, na kterou se, bohužel, ale jenom cítíš. Skutek je však daleko. Jo a ještě jsem zapomněl, dobře jsi udělal, že ?žaluješ? p. Lebedovi. Volíš tu správnou cestu a určitě tam kam míříš, dojedeš ! Skutečně správně prosazuješ vlastní zájmy a prospěch !
Zdraví tě fanoušek3 !!

fanoušek 4 napsal:
10 Listopadu 2009
IP: 82.209.47.*
Nerad zasahuji do Vaší plodné debaty, ale když dovolíte,jeden malý upřesňující detail. Z Prahy jsou pouze 2 hračky,ta 3. je z Hodonína. Tak nic ve zlém a sportu zdar! Pinpongu zvlášť.
PS: Za případné chyby v gramatice se předem omlouvám.

fanoušek3 napsal:
10 Listopadu 2009
IP: 62.204.234.*
Děkuji za faktickou připomínku. Z příspěvku (reakce)jste snad "fanoušku 1" a "fanoušku4" poznali, co bylo smyslem mé reakce. Rozhodně ne, odkud je ta která hráčka, ale ta nezáviděníhodná úloha trenéra či trenérky reprezentace mládeže v současných podmínkách. Oběma trenérům bych doporučil, aby si své "oblíbené" sveřence-kyně kaučovali na příštích MM a to kdekoliv v cizině, nejlépe z 1.řady tribun a vyhnuli se těmto osobním a nesmyslným anonymním kritikám, které je při jejich práci jenom otravují, v práci, ze které nikdy nezbohatnou, naopak přijdou o jiné a daleko vyšší příjmy, které si mohli přividělat svými výsledky právě ze stolního tenisu. Upřímně jimto doporučuji. JInak je obdivuji, protože museli pro trenérskou práci absolvovat 4 roky vysokoškolského studia na FTVSP (pro Vás a Vám podobným s menším vzděláním se jedná Fakultu tělesné výchovy a sportu) se složením státní zkoušky, kde byli jejich oponenti v jejich závěrečné práci tehdejší nejvyšší odborníci a bývalí reprezentanti v našem, tehdy jednom nejlepším sportovním odvětví ve světě, stolním tenisu! A dnes je představa, že Vy a Vám podobní, dosáhnou daleko více se zkušenostmi z práce na okresní či krajské úrovni (možná jsem Vás i přecenil!) a navíc s nerovnatelným vzděláním a herními zkušenostmi. Nebo čekáte, že na základě Vašich reakcí odstoupí z funkcí, do kterých byli vybráni a uvolní Vám tím své místo? Nebo očekáváte, že výsledková skutečnost naší mládežnické reprezentace se v současných ekonomických podmínkách ČAST rapidně změní ?!
Doporučuji Vám, vezměte si ručník na hlavu, zavřte oči a stůjte pevně na zemi. Napiště mi, a všem čtenářům, jak to s Vámi dopadlo.
Děkuji, fanoušek 4.

fanoušek 4 napsal:
11 Listopadu 2009
IP: 82.209.47.*
Pokud jste to nepoznal, tak si nehraju na arbitra Vašeho sporu. Vadí mi pouze, když uváděné údaje nejsou přesné. Pokud jsem se Vás svým komentářem nějak dotknul, tak promiňte, že jsem se narodil.
PS: přivydělat se píše s tvrdým "y"
S pozdravem F 4

fanoušek 5 napsal:
11 Listopadu 2009
IP: 88.103.143.*
Fanoušku 3, tak koukám, jak málo stačilo k tomu, abys ztratil glanc. V prvním příspěvku jsi napadal pouze fanouška 2. Ve svém druhém už urážíš všechny, kteří nejsou zrovna trenéry reprezentace mládeže a současně nevystudovali FTVSP.
Styď se.

fanoušek 6 napsal:
12 Listopadu 2009
IP: 62.204.234.*
Nerad,ale musím reagovat. Neštěstí byl začátek diskuse,"fanouškem2". Protože je anonym, měli bychom takovouto reakci přejít, nezaslouží si odpověď! Na druhou stranu rozumím reakci "fanouška1", že bránil trenéry kterým nikdo neprokázal konkrétně žádné zvýhodňování některého ze sveřenců. V tomto případě platí přísloví " a tak se nezavděčíš lidem všem". Všichni společně dobře víme z jiných sport.odvětví, že fanoušek ví daleko nejvíc a všichni ostatní jsou blbci (omlouvám se tento výraz). I zde to platí. Ping-pongová sezóna teprve začala a výsledky práce s mládeží se rodí v oddílech a klubech, trenér reprezentace jejich přípravu ovlivní minimálně a tady je ten problém. Hlavní soutěže jsou na pořadu až na jaře a v létě. Potom se může hodnotit, teď všichni více pracujte a méně "mluvte". A vy "fanoušku3", se za vysvětlení stydět nemusíte.

fanoušek 7 napsal:
12 Listopadu 2009
IP: 193.179.220.*
Byl by to krasný závěr diskuse, jen mi trochu vadí fanoušku 6, že hájíte fanouška 3 ze stejné IP adresy, jakou používal on. Příště aspoň běžte na jiný počítač a možná Vám uvěřím, že to myslíte upřimně.

Zanechat komentář