Pinčesobchod
10 Čechů hlavním turnaji Slovak Junior Open
Kategorie: Zahraničí / 22 Května 2009

Aneta Kučerová, Veronika Malíková, Daniela Rozínková, Kristýna Mikulcová, Petra Pintová, Dagmar Blašková, Marek Obešlo, Michal Beneš, František Obešlo a Ondřej Bajger postoupili do hlavního turnaje Slovak Junior Open.

výsledky - eliminace:
OBESLO Marek   CZE - LAKATOS Tamas    HUN 3:0
OBESLO Marek   CZE - MUDRIK Juraj    SVK 2:3
OBESLO Marek   CZE - KULPA Konrad    POL 3:2
BISI Paolo   ITA  -  LEBEDA Michal    CZE 3:0
LEBEDA Michal   CZE -   KODJABASHEV Denislav    BUL 3:0
TILL Juraj   SVK - LEBEDA Michal    CZE 3:0
SARGU Mihai   ROU - BENES Michal    CZE 3:1
BENES Michal   CZE - BULATOVIC Dusan    MNE 3:0
JANCOVIC Martin   SVK - BENES Michal    CZE 2:3
CEKIC Irfan   MNE - HAVEL Michal    CZE 3:0
PAVOLKA Michal   SVK - HAVEL Michal    CZE 3:0
KILL Christian   LUX - HAVEL Michal    CZE 3:1
KOJIC Frane   HRV - BENES Denis    CZE 3:0
BENES Denis   CZE - GALATAN Razvan   ROU 0:3
MUCHA Matej   SVK - BENES Denis    CZE 3:2
JANDORA Lukas   CZE - STRELEC Alexander    AUT 1:3
FIGEL Jakub   SVK - JANDORA Lukas    CZE 3:2
JANDORA Lukas   CZE - KANABE Szilard    ROU 3:1
TRAN LE Vu   GER - SMYKAL Tomas    CZE 3:0
SMYKAL Tomas   CZE - DITTRICH Daniel    AUT 3:1
SIMOVIC Miho   HRV - SMYKAL Tomas    CZE 3:1
HANSEN Sven   LUX - SVOBODA Jan    CZE 3:1
MAJAK Marian   SVK - SVOBODA Jan    CZE 3:2
HOLTER Arne   GER - SVOBODA Jan    CZE 3:0
OBESLO Frantisek   CZE  - JEZO Martin    SVK 3:0
SCHANBACHER Jan Peter   AUT - OBESLO Frantisek    CZE 2:3
OBESLO Frantisek   CZE - IVANOV Daniel    BUL 3:0
BAJGER Ondrej   CZE - ALKHOVIK Aliaksandr    BLR 3:0
KARAS David   SVK - BAJGER Ondrej    CZE 2:3
BAJGER Ondrej   CZE - LEITGEB Stefan    AUT 3:1
KUCEROVA Aneta   CZE - ZAJEC Josipa    HRV 2:3
KUCEROVA Aneta   CZE - KOSOVA Natalia    SVK 3:2
KUCEROVA Aneta   CZE - KOTLARSKY Dana    ISR 3:0
MALIKOVA Veronika   CZE - STEINBACHER Claudia    AUT 3:0
LAZARCIKOVA Simona   SVK - MALIKOVA Veronika    CZE 3:2
MALIKOVA Veronika   CZE - BATES Emily    ENG 3:1
DAUBNEROVA Andrea   SVK - ROZINKOVA Daniela    CZE 3:1
ROZINKOVA Daniela   CZE - PETEK Petra    HRV 3:0
LOVERIDGE Alice   GGY - ROZINKOVA Daniela    CZE 1:3
MIKULCOVA Kristyna   CZE - DAVIDSON Lucy    ENG 3:2
MIKULCOVA Kristyna   CZE - FAZLIC Almasa    HRV 3:1
MIKULCOVA Kristyna   CZE - DOR Karmit    ISR 3:0
ZALOMSKA Roksana   POL - PINTOVA Petra    CZE 3:0
PINTOVA Petra   CZE - BELIANSKA Nina    SVK 3:2
ANGELOVA Ivanka   BUL - PINTOVA Petra    CZE 2:3
PINTOVA Petra    CZE - JOZEF Noy    ISR 3:1
BLASKOVA Dagmar   CZE - MALA Denisa    SVK 3:2
BLASKOVA Dagmar   CZE - CELEBIC Danica    MNE 3:0



Komentáře: 0

Zanechat komentář