...
Pinčesobchod

Michaela Keroušová, David Raitšpies, Tibor Pavlík a Tamara Tomanová vyhráli BTM ČR v Liberci

Kategorie: Turnaje v ČR - turnaje ČR / 29 Ledna 2009

Michaela Keroušová (SKST Vlašim), David Raitšpies (Dobřany), Tibor Pavlík (TJ MIttal Ostrava) a Tamara Tomanová (SKST Baník Havířov) vyhráli Bodovací Turnaj mladšího a staršího žactva ve stolním tenise.

osm nejlepších:

dvouhra mladší žákyně:
1. Keroušová Michaela
2. Štefcová Kristýna
3-4.
Stará Kateřina
Špačková Klára
5-8.
Kmeťová Veronika
Rozínková Kateřina
Šourová Iva
Kapounová Barbora

čtyřhra mladší žákyně:
1. Keroušová Michaela/Stará Kateřina
2. Štefcová Kristýna/Rozínková Kateřina
3-4.
Janků Svatava/Šourová Iva
Špačková Klára/Kapounová Barbora
5-8.
Růžičková Lenka/Máchalová Jitka
Sikorová Kamila/Kmeťová Veronika
Tušlová Veronila/Ševčíková Klára
Pyskatá Denisa/Šubíková Magdalena

dvouhra mladší žáci:
1. Reitšpies David
2. Pavlík Tibor
3-4.
Šenkeřík Marek
Prokeš Michal
5-8.
Sztula Adam
Koblížek Martin
Sargánek David
Pluhař Jan

čtyřhra mladší žáci:
1. Reitšpies David/Pavlík Tibor
2. Bútora Michal/Němeček Jakub
3-4.
Lapčík Ondřej/Čajka Filip
Sikora Filip/Sztula Adam
5-8.
Březík Jan/Pluhař Jan
Šenkeřík Marek/Málek Tomáš
Vítovec Martin/Sommer Patrik
Jehlík Miroslav/Makoň Zdeněk

dvouhra starší žákyně:
1. Tomanová Tamara
2. Štiková Martina
3-4.
Jakubcová Hana
Pikalová Michaela
5-8.
Štefcová Kristýna
Jakubcová Blanka
Stará Kateřina
Tomanovská Kateřina

čtyřhra starší žákyně:
1. Šlehobrová Simona/Tomanovská Kateřina
2. Štiková Martina/Tomanová Tamara
3-4.
Vránová Radana/Kmeťová Veronika
Jakubcová Blanka/Jakubcová Hana
5-8.
Keroušová Michaela/Stará Kateřina
Pikalová Michaela/Štefcová Kristýna
Mynářová Karolína/Rozínková Kateřina
Hrbáčková Kristýna/Černá Ludmila

dvouhra staší žáci
:
1. Pavlík Tibor
2. Seibert Jakub
3-4.
Raitšpies David
Matějka Kamil
5-8.
Foff Lukáš
Franc Štěpán
Postelt Tomáš
Kratochvíl Michal

čtyřhra staší žáci:
1. Franc Štěpán/Beran Daniel
2. Pavlík Tibor/Raitšpies David
3-4.
Hruška Václav/Fabíni Marek
Šenkeřík Marek/Foff Lukáš
5-8.
Liška Libor/Seibert Jakub
Matuška Dominik/Karásek Vít
Foff Miroslav/Matějka Kamil
Pluhař Jan/Harapát Jakub


Komentáře: 0

Zanechat komentář