Pinčesobchod
Extraliga: Remíza SK Dobré s CDU, Cheb nestačil ani na ostravské KST
Kategorie: Česko / 01 Února 2020

I první únorový den pokračovaly obě extraligové soutěže. Hráči ostravského KST se otřepali ze čtvrteční porážky s El Niňem a proti Chebu se jim podařilo plně bodovat. Nejvyrovnanější utkání v ženské extralize mohli diváci sledovat v hale SK Dobré, kde se domácí hráčky rozešly smírně s ostravským CDU.

MUŽI

SKST Cheb - TJ Ostrava KST 2:4

TREGLER Tomáš - BINDAČ Miroslav 3:0

SKÁLA Radek - ONDERKA František 1:3

ŽALOUDÍK Jan - MARTINKO Tomáš 2:3

SKÁLA Radek -  BINDAČ Miroslav 2:3

TREGLER Tomáš - MARTINKO Tomáš 3:1

ŽALOUDÍK Jan - ONDERKA František 0:3

 

ŽENY

SKST Stavoimpex Hodonín B – MK Řeznovice 6:1

Anežka ILČÍKOVÁ – Sandra ŠAFAŘÍKOVÁ 3:0 (9,7,4)

Veronika KMEŤOVÁ – Pavla SLANÁ 3:0 (1,1,1)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 3:2 (8,-5,6,-5,7)

Veronika KMEŤOVÁ – Sandra ŠAFAŘÍKOVÁ 3:0 (10,9,4)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 2:3 (7,-5,-5,8,-4)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Pavla SLANÁ 3:0 (1,6,2)

Veronika KMEŤOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 3:0 (9,7,6)

 

SVS Hradec Králové – TJ Ostrava KST 6:3

Olesja STACHOVÁ – Katsiaruna VACHLJAJEVA 3:0 (6,7,11)

Lucia TRUKSOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 0:3 (-6,-4,-9)

Tamara TOMANOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:2 (2,-9,-10,6,7)

Lucia TRUKSOVÁ – Katsiaruna VACHLJAJEVA 3:1 (6,8,-11,13)

Olesja STACHOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (-6,-11,11,5,-2)

Tamara TOMANOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 3:1 (10,-5,10,4)

Lucia TRUKSOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 1:3 (6,-8,-3,w.o.)

Tamara TOMANOVÁ – Katsiaruna VACHLJAJEVA 3:0 (9,7,6)

Olesja STACHOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 3:1 (5,7,-7,8)

 

SK Dobré – CDU SPORT – ST Ostrava 5:5

Dagmar ILIEVOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 1:3 (-5,-5,9,-6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (5,6,8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (6,-3,-5,-7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (12,13,-7,7)

Dagmar ILIEVOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (7,6,8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 0:3 (-5,-4,-7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:1 (6,-4,7,6)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 1:3 (-3,-13,12,-9)

Dagmar ILIEVOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (5,9,7)

Zdena BLAŠKOVÁ, Aneta ŠIRUČKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ, Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-10,-9,10,5,-8)

 

MSK GUMOTEX Břeclav – SKST Stavoimpex Hodonín A 3:6

Leonie HARTBRICH – Natalia PARTYKA 1:3 (9,-2,-8,-4)

Karin ADÁMKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (9,2,5)

Dana ČECHOVÁ – JEE Hyung Min 0:3 (-5,-6,-8)

Karin ADÁMKOVÁ – Natalia PARTYKA 1:3 (-8,-4,7,-6)

Leonie HARTBRICH – JEE Hyung Min 3:2 (-0,-8,8,9,4)

Dana ČECHOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:1 (-7,4,6,3)

Karin ADÁMKOVÁ – JEE Hyung Min 0:3 (-10,-3,-3)

Dana ČECHOVÁ – Natalia PARTYKA 1:3 (8,-3,-3,-3)

Leonie HARTBRICH – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 1:3 (8,-7,-9,-7)

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář