Pinčesobchod
V Janovicích zvítězil Adam Vitásek
Kategorie: Ostatní / 16 Prosince 2019
Zobrazení: 1234
Komentáře: 0

Generálku před blížícím se nedělním šampionátem v Modrém Ping Pongu v Ostravě nejlépe zvládl Adam VITÁSEK. Hráč opavského Slezanu vyhrál před oddílovým kolegou Janem DZIDOU a bronzovým Janem GOMOLOU. 

V sobotu 14. prosince 2019 se v Janovicích pod záštitou obce a místní TJ (oddíl stolního tenisu) konal 1. ročník turnaje modrých pálek. Na turnaj dorazilo celkem 24 hráčů a o velké kvalitě turnaje vypovídá, že 7 hráčů bylo z první čtyřicítky aktuálního žebříčku Modrého Ping Pongu. Hrálo se již s novými raketami a hráči tak měli jedinečnou příležitost si je vyzkoušet před nedělním Mistrovstvím republiky v Ostravě.

 

Účastníci byli rozděleni do 4 skupin po 6 hráčích, přičemž do každé skupiny bylo nasazeno po dvou hráčích dle aktuálního žebříčku. Dva nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde se hrálo nejen o vítězství, ale také o další umístění až po osmé místo. Třetí a čtvrtí ze skupin hráli soutěž útěchy. Po velice dramatických ale někdy i jednoznačných zápasech se do čtvrtfinále dostali vesměs ti nejlepší a nejzkušenější a k vidění byly opravdu kvalitní a hlavně dlouhé výměny. O občerstvení hráčů i diváků bylo postaráno a podle ohlasů zúčastněných a přihlížejících se turnaj podařil a všichni byli spokojeni. Věříme, že tento turnaj nebyl v Janovcích poslední a započatá tradice turnaje bude mít pokračování.

 

Pořadí finálové skupiny:

1. VITÁSEK Adam

2. DZIDA Jan

3. GOMOLA Jan

4. KLIMENT Miroslav

 

Zdroj: Ivo Lichna (TJ Janovice)

 

Na MČR v Modrém Ping Pongu se ještě stále můžete přihlašovat zde.Komentáře: 0

Zanechat komentář