Pinčesobchod
BTM: Štěpán Brhel a Helena Sommerová ovládli soutěž staršího žactva
Kategorie: Česko / 17 Listopadu 2019

Při neúčasti Víta KADLECE a Matyáše LEBEDY dosáhl na nejvyšší stupínek ve dvouhře kadetů hodonínský Štěpán BRHEL. 

Dvouhra dorostenců

semifinále: 

Ondřej KVĚTON (SK Jiskra Domažlice) – Radek SKÁLA (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (6,2,8)

Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) – Dan JANOVSKÝ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (4,6,4)

finále: Ondřej KVĚTON – Adam ŠTALZER 3:2 (-3,7,-5,8,8)

 

Dvouhra dorostenek

semifinále:

Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:0 (4,6,9)

Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3:0 (3,9,9)

finále: Klára HRABICOVÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 3:2 (-10,8,-11,6,6)

 

Dvouhra mladších žáků

semifinále: 

Martin VAIGL (SKST Vlašim) – Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) 3:2 (6,10,-8,-1,8)

David SOCHOR (AC Sparta Praha) – Štěpán HOLUB (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (6,10,8)

finále: David SOCHOR – Martin VAIGL 3:2 (9,-6,-9,6,6)

 

Dvouhra mladších žákyň

semifinále: 

Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (SKST Baník Havířov) – Anna HOLEJŠOVSKÁ (SKST Vlašim) 3:2 (-9,5,6,-10,8)

Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) – Karolina JAROŇOVÁ (AC Sparta Praha) 3:0 (8,6,8)

finále: Veronika POLÁKOVÁ – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ 3:0 (7,5,8)

 

Dvouhra starších žáků

semifinále:

Štěpán BRHEL (SKST Hodonín) – Alexandru ROSU (SKST Liberec) 3:0 (10,8,12)

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov) 3:2 (6,4,-2,-5,8)

finále: Štěpán BRHEL – Martin ŠÍP 3:2 (3,-9,8,-5,7)

 

Dvouhra starších žákyň

semifinále:

Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) 3:0 (7,9,4)

Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec) – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:1 (7,-10,4,7)

finále: Helena SOMMEROVÁ – Monika PAŘÍZKOVÁ 3:0 (7,8,10)

 

Dvouhra nejmladších žáků

semifinále:

Jan ŠKALDA (SK Dobré) – Jakub KABELKA (KST Apollo Ústí nad Labem) 3:1 (8,6,-10,7)

Tadeáš VRŠOVSKÝ (KST Apollo Ústí nad Labem) – Oliver BALVAR (SKST Baník Havířov) 3:1 (10,10,-9,8)

finále: Jan ŠKALDA – Tadeáš VRŠOVSKÝ 3:1 (2,-10,4,7)

 

Dvouhra nejmladších žákyň

semifinále: 

Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) – Simona HOLUBOVÁ (SKST Hodonín) 3:0 (9,8,8)

Tereza KOVAŘÍČKOVÁ (SK Dobré) – Natálie KNOPOVÁ (KST Nový Jičín) 3:0 (8,7,6)

finále: Elena KUCHAŘOVÁ – Tereza KOVAŘÍČKOVÁ 3:1 (4,-6,8,8)



Komentáře: 0

Zanechat komentář