Pinčesobchod
Hungaria Open: František Onderka a Radek Skála vypadli v osmifinále
Kategorie: Zahraničí / 07 Listopadu 2019

Čeští junioři František ONDERKA a Radek SKÁLA shodně postoupili ve dvouhře juniorů mezi posledních šestnáct hráčů turnaje. Ve dvouhře juniorek nejdále postoupila Linda ZÁDĚROVÁ, které se navíc dařilo i v deblu, kde společně s Chorvatkou Hanou ARAPOVIČ vypadly ve čtvrtfinále.

Dvouhra juniorů

2. kolo: 

Šimon BĚLÍK – Oliver Both (Maď.) 4:1 (9,10,6,-9,10)

František ONDERKA – Alexis Lebrun (Fra.) 4:3 (-2,-6,8,-6,8,8,7)

Tomáš MARTINKO – Marco Cappuccio (It.) 4:3 (3,-7,-12,-6,5,6,3)

Radek SKÁLA – Fabian Fritz (Rak.) 4:0 (5,4,5,7)

3. kolo: 

Quan Kalyuan (Čína) – Šimon BĚLÍK 4:1 (8,7,10,-6,4)

František ONDERKA – John Oyebode (It.) 4:2 (7,8,-7,-5,9,8)

Owen Cathcart (Ir.) – Tomáš MARTINKO 4:2 (6,-8,9,10,-9,6)

Radek SKÁLA – Borgar Haug (Nor.) 4:1 (9,8,-6,5,9)

osmifinále: 

Tao Yuchang (Čína) – František ONDERKA 4:0 (4,4,9,7)

Lee Hoyun (Kor.) – Radek SKÁLA 4:2 (-8,5,8,-7,4,7)

 

Dvouhra juniorek

1. kolo: 

Linda ZÁDĚROVÁ – Světlana Dmitrienko (Rus.) 4:3 (-8,9,-10,-11,8,6,3)

Arina Slautina (Rus.) – Kristýna PĚNKAVOVÁ 4:1 (7,-10,5,4,7)

2. kolo: Lee Daeun (Kor.) – Linda ZÁDĚROVÁ 4:1 (1,6,6,-2,7)

 

Čtyřhra juniorů

2. kolo: 

Šimon BĚLÍK, Tal Israeli (Izr.) – Levente Krebs (Maď.), Felix Lebrun (Fr.) 3:0 (9,12,11)

Mike Hollo, Daniel Rinderer (Něm.) – Tomáš MARTINKO, Jose Magalhaes (Portug.) 3:0 (9,6,4)

3. kolo: Kay Stumper, Felix Wetzel (Něm.) – Šimon BĚLÍK, Tal Israeli (Izr.) 3:1 (5,5,-4,9)

 

Čtyřhra juniorek

3. kolo: Linda ZÁDĚROVÁ, Hana Arapovič (Chorv.) – Nomin Baasan, Rebecca Muskantor (Švéd.) 3:0 (6,6,3)

čtvrtfinále: Chien Tung-Chuan, Yu Hsiu-Ting (Taiwan) – Linda ZÁDĚROVÁ, Hana Arapovič (Chorv.) 3:0 (8,7,10)

 

Dvouhra kadetů

1. kolo: 

Vít KADLEC – Paul Szylagiy (Rum.) 3:1 (2,8,-8,9)

Dragos Aleksandru Bujor (Rum.) – Štěpán BRHEL 3:2 (8,-5,7,5)

Kim Minwoo (Kor.) – Martin ŠÍP 3:2 (10,-5,7,-8,2)

2. kolo: Tom Closset (Bel.) – Vít KADLEC 3:2 (4,-9,9,-4,9)

 

Dvouhra kadetek

1. kolo: Dorina Hudak (Maď.) – Tereza BÁRTOVÁ 3:1 (-3,11,8,13)

2. kolo: Joanna Sung (USA) – Helena SOMMEROVÁ 3:0 (12,4,6)

 

Čtyřhra kadetů, osmifinále: Chuang Chia-Chuan, Kao Cheng-Jui (Taiwan) – Vít KADLEC, Štěpán BRHEL 3:2 (7,-6,9,-8,4).



Komentáře: 0

Zanechat komentář