Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže k 23.10. 2019
Kategorie: Česko / 24 Říjena 2019

Po srpnových Satelitech, Memoriálu Milana Hrachového a po odehrání dvou bodovacích turnajů mládeže je situace v českých mládežnických žebříčcích následující:

Deset nejlepších juniorů

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

2. SKÁLA Radek (HB Ostrov) - 2002

3. ONDERKA František (TJ Ostrava KST) - 2002

4. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

6. JADRNÝ Šimon (HB Ostrov) - 2002

7. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice) - 2004

8. MOKREJŠ Jan (Sokol PP HK) - 2002

9. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

10. PŘÍDA Kryštof (Kotlářka Praha) - 2002

 

Deset nejlepších juniorek

1. ZÁDĚROVÁ Linda (SKST Hodonín) - 2003

2. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

3. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP HK) - 2003

5. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

6. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

7. ŠTRICOVÁ Niamh (Kotlářka Praha) - 2002

8. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

9. NOVÁKOVÁ Martina (Sokol PP HK) - 2002

10. KOĎOUSKOVÁ Eliška (SK Dobré) - 2003

 

Osm nejlepších kadetů

1. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

2. LEBEDA Matyáš (Sokol PP HK) - 2005

3. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

4. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

5. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov) - 2005

6. ROSU Alexandru (SKST Liberec) - 2005

7. BAROŠ Antonín (Baník Havířov) - 2005

8. SLANÝ Vojtěch (Baník Havířov) - 2005

 

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP HK) - 2005

3. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

4. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

5. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

6. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

7. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov) - 2007

8. JUNGWIRTHOVÁ Adéla (AC Sparta Praha) - 2005

Šest nejlepších mladších žáků

1. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

2. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

3. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

4. HOLUB Štěpán (HB Ostrov) - 2007

5. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

6. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

 

Šest nejlepších mladších žákyň

1. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

2. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

3. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov) - 2007

4. JAROŇOVÁ Karolína (AC Sparta Praha) - 2007

5. JUCHELKOVÁ Lucie (Sokol Vsetín) - 2007

6. ANTOŠOVÁ Bára (Tatran Hostinné) - 2007

 

Čtyři nejlepší nejmladší žáci

1. VRŠOVSKÝ Tadeáš (Apollo Ústí nad Labem) - 2009

2. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

3. MÁLEK Tomáš (KST Zlín) - 2009

4. BALVAR Oliver (Baník Havířov) - 2009

 

Čtyři nejlepší nejmladší žákyně

1. KUCHAŘOVÁ Elena (SK Dobré) - 2009

2. NOVOTNÁ Eliška (SKST Hodonín) - 2009

3. KOVAŘÍČKOVÁ Tereza (SK Dobré) - 2009

4. HOLUBOVÁ Simona (SKST Hodonín) - 2010



Komentáře: 0

Zanechat komentář