Pinčesobchod
V Ostravě pokračoval seriál bodovacích turnajů mládeže
Kategorie: Česko / 20 Říjena 2019

Pro vítězství ve dvouhře dorostenek si dokráčela Helena SOMMEROVÁ, která ve finále v pěti setech zdolala domácí Janu VAŠENDOVOU. Ve dvouhře juniorů se již ale radoval z vítězství domácí hráč, a sice František ONDERKA, který ve finále porazil oddílového kolegu Tomáše MARTINKA.

Dvouhra dorostenců

semifinále:

Tomáš MARTINKO – Adam ŠTALZER (oba TJ Ostrava KST) 3:0 (4,3,2)

František ONDERKA (TJ Ostrava KST) – Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (-8,8,7,8)

finále: František ONDERKA – Tomáš MARTINKO 3:0 (11,4,10)

 

Dvouhra dorostenek

semifinále: 

Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Kristýna KACÁLKOVÁ (SKST Děčín) 3:2 (-9,9,12,-2,3)

Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) – Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:1 (-10,10,6,9)

finále: Helena SOMMEROVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 3:2 (-6,-6,6,9,13)

 

Dvouhra starších žáků

semifinále:

Vít KADLEC (TJ KST Ostrava) – Alexandru ROSU (SKST Liberec) 3:0 (10,4,10)

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:1 (-9,4,6,10)

finále: Martin ŠÍP – Vít KADLEC 3:0 (7,3,7)

 

Dvouhra starších žákyň

semifinále:

Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec) – Tereza BÁRTOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1 (6,-5,9,4)

Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) 3:0 (7,5,7)

finále: Monika PAŘÍZKOVÁ – Kateřina PISÁROVÁ 3:1 (12,-7,7,7)

 

Dvouhra mladších žáků

semifinále:

Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) – Štěpán HOLUB (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1 (6,9,-11,11)

Petr HODINA (TTC Libín Prachatice) – David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:0 (8,7,12)

finále: Jindřich MORÁVEK – Petr HODINA 3:2 (-8,-8,6,4,6)

 

Dvouhra mladších žákyň, semifinále:

Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:2 (8,3,-9,-9,2)

Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) – Karolina JAROŇOVÁ (AC Sparta Praha) 3:2 (9,-12,-10,4,8)

finále: Vendula ŠICHANOVÁ – Veronika POLÁKOVÁ 3:1 (-9,7,6,11)

 

Dvouhra nejmladších žáků

semifinále:

Tadeáš VRŠOVSKÝ (KST Apollo Ústí nad Labem) – Filip DUFEK (KST Zlín) 3:1 (-7,6,9,5)

Oliver BALVAR (SKST Baník Havířov) – Tomáš MÁLEK (KST ZLÍN) 3:0 (7,6,6)

finále: Tadeáš VRŠOVSKÝ – Oliver BALVAR 3:1 (8,-9,8,2)

 

Dvouhra nejmladších žákyň

semifinále:

Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) – Simona HOLUBOVÁ (SKST Hodonín) 3:2 (-9,-7,8,8,5)

Tereza KOVAŘÍČKOVÁ (SK Dobré) – Eliška NOVOTNÁ (SKST Hodonín) 3:1 (7,7,-6,9)

finále: Elena KUCHAŘOVÁ – Tereza KOVAŘÍČKOVÁ 3:2 (-3,4,8,-7,7)



Komentáře: 0

Zanechat komentář