Pinčesobchod
Extraliga žen dospěla ke konci první části
Kategorie: Česko / 13 Říjena 2019

Víkend nabídl vyrovnanou bitvu mezi ostravským CDU a Moravským Krumlovem. 

MK Řeznovice – TJ Ostrava KST 1:6

Eliška ŠEDOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (10,8,-5,-6,-4)

Yaroslava PRYCHODKO – Ema LABOŠOVÁ 0:3 (-7,-8,-5)

Monika URIKOVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 1:3 (-6,9,-2,-5)

Yaroslava PRYCHODKO – Monika VYBÍRALOVÁ 3:2 (-11,10,-7,8,7)

Eliška ŠEDOVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 0:3 (-5,-7,-8)

Monika URIKOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 0:3 (-9,-4,-6)

Yaroslava PRYCHODKO – Jana VAŠENDOVÁ 0:3 (-8,-7,-7)

 

SVS Hradec Králové – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 0:6

Olesja STACHOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-6,-7,-10)

Anna KLEMPEREROVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (-4,-7,8,-4)

Tereza BÁRTOVÁ – Leonie HARTBRICH 1:3 (-5,5,-5,-0)

Anna KLEMPEREROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-5,-9,-10)

Olesja STACHOVÁ – Leonie HARTBRICH 0:3 (-7,-3,-0)

Tereza BÁRTOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-4,-5,-2)

 

SK Dobré – SKST Baník Havířov 6:1

Daniela VITOVCOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:0 (1,9,2)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:2 (-8,-7,10,3,4)

Zdena BLAŠKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (6,-10,-9,5,5)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (-8,3,4,3)

Daniela VITOVCOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 1:3 (1,-10,-7,-6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (3,-7,3,1)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (6,7,2)

 

TT Moravský Krumlov – CDU SPORT – ST Ostrava 5:5

Anna MATĚJOVSKÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-5,-4,-5)

LIU Jing Xuan – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (4,5,10)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (-3,-10,7,-7)

LIU Jing Xuan – Kristýna MIKULCOVÁ 3:2 (2,9,-5,-11,2)

Anna MATĚJOVSKÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-6,-6,-2)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (6,13,7)

LIU Jing Xuan – Hana KUBÁTOVÁ 3:1 (10,7,-9,10)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (7,9,5)

Anna MATĚJOVSKÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 1:3 (7,-10,-3,-15)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA, Anna MATĚJOVSKÁ – Hana KUBÁTOVÁ, Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-5,-5,8,6,-4)

 

MK Řeznovice – CDU SPORT – ST Ostrava 0:6

Monika URIKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-7,8,9,-2,-8)

Aneta BOŠINOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-6,-7,-7)

Yaroslava PRYCHODKO – Barbora KAPOUNOVÁ 2:3 (9,-3,6,-8,-2)

Aneta BOŠINOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (9,-4,9,-6,-3)

Monika URIKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 0:3 (-7,-9,-1)

Yaroslava PRYCHODKO – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (5,-7,-3,-3)

 

SVS Hradec Králové – SKST Baník Havířov 1:6

Olesja STACHOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (-7-4,7,7,8)

Anna KLEMPEREROVÁ – Klára HRABICOVÁ 2:3 (-8,10,5,-12,-9)

Tereza BÁRTOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (7,-7,6,-1,-11)

Anna KLEMPEREROVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 0:3 (-9,-6,-5)

Olesja STACHOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (11,10,-8,-7,-5)

Tereza BÁRTOVÁ – Klára HRABICOVÁ 0:3 (-9,-8,-9)

Anna KLEMPEREROVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-7,-9,-2)



Komentáře: 0

Zanechat komentář