Pinčesobchod
Croatia Open: Kadeti v boji o medaili podlehli Maďarům
Kategorie: Zahraničí / 22 Září 2019

Na silně obsazeném turnaji světového mládežnického okruhu v Chorvatsku dosáhli na nejlepší výsledek kadeti, kteří ve složení Vít KADLEC a Štěpán BRHEL postoupili do čtvrtfinále soutěží družstev. 

Družstva kadetů, čtvrtfinále:

Maďarsko – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:1

Erik Huzsvar – Štěpán BRHEL 3:0 (5,12,7)

David Szantosi – Vít KADLEC 1:3 (8,-8,-9,-7)

Erik Huzsvar, David Szantosi – Štěpán BRHEL, Vít KADLEC 3:1 (4,9,-11,8)

Erik Huzsvar – Vít KADLEC 3:1 (8,8,-9,9)

 

Dvouhra kadetů

1. kolo:

BAROŠ Antonín - CHAMBET-WEIL Remi (NED) 0:3

BRHEL Štěpán - CAMARA Gabrielius (NED) 0:3

KADLEC Vít - SZANTOSI Daniel (HUN) 3:2

2. kolo:

BĚLÍK Šimon - ISTRATE Andrei Teodor (ROU) 1:3

KADLEC Vít - MOVILEANU Darius (ROU) 2:3

 

Dvouhra kadetek

1. kolo: PISÁROVÁ Kateřina - SIZOVA Anastasia (RUS) 2:3

2. kolo: SOMMEROVÁ Helena - ČINČUROVÁ Ema (SVK) 3:1

osmifinále: SOMMEROVÁ Helena - LUTZ Charlotte (FRA) 0:3

 

Čtyřhra kadetů

2. kolo:

Jaroslav BAČA, Antonín Carlos BAROŠ – Alexej Perfilyev (Rus.), Yassin Wael (Egypt) 3:0 w.o.

Daniel Berzosa, Marc Miro (Šp.) – Jakub Gašparík (Sloven.), Jindřich MORÁVEK 3:0 (3,3,6)

Gonzalo Caico (Chile), Rogelio Castro (Mex.) – Vojtěch SLANÝ, Jan LISZTWAN 3:1 (6,5,-9,6)

David Bjorkryd, Charlie Carlsson (Švéd.) – Štěpán BRHEL, Vít KADLEC 3:1 (0,5,-8,9)

3. kolo: Jaroslav BAČA, Antonín Carlos BAROŠ - PETEK Borna, ZLATKOV Luka (CRO) 0:3

 

Čtyřhra kadetek

2. kolo: Helena SOMMEROVÁ, Kateřina PISÁROVÁ – Ema Lovrič, Ajna Zlotrgov (Bosna a Herc.) 3:2 (-9,-11,5,7,8)

osmifinále: Helena SOMMEROVÁ, Kateřina PISÁROVÁ - IVANOVA Anastasia, PUGOVKINA Iuliia (RUS) 1:3

  

Dvouhra juniorů

2. kolo: 

Šimon BĚLÍK – Erik Huzsvar (Maď.) 4:3 (5,-4,10,-9,2,-5,4)

Radek SKÁLA – Yang Zhi-Xing (Taiwan) 4:1 (-11,6,9,8,9)

Chang Yu-An (Taiwan) – Tomáš MARTINKO 4:1 (8,8,-9,9,6)

3. kolo: 

Feng Yi-Hsin (Taiwan) – Šimon BĚLÍK 4:1 (6,-6,4,5,10)

Quan Kaiyuan (Čína) – Radek SKÁLA 4:2 (-4,-9,8,6,3,4)

 

Dvouhra juniorek, 2. kolo: Cheng Pu-Syuan (Taiwan) – Linda ZÁDĚROVÁ 4:0 (3,10,7,4)

 

Čtyřhra juniorů

3. kolo: 

Csaba Andras, Patrik Juhasz (Maď.) – Tomáš MARTINKO, Adam ŠTALZER 3:0 (8,9,11)

Olav Kosolosky, Adrien Rassenfosse (Bel.) – František ONDERKA, Radek SKÁLA 3:0 (4,12,9)

 

Čtyřhra juniorek

1. kolo: 

Chen Yi-Chien, Lee Wan-Hsuan – Klára HRABICOVÁ, Anna KLEMPEREROVÁ 3:1 (4,-7,7,2)

Chen Ci-Xuan, Chu Yi-Ching (Taiwan) – Linda ZÁDĚROVÁ, Hana Arapovičová (Chor.) 3:2 (9,13,-5,-8,6)

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář