Pinčesobchod
Extraliga: Břeclav jde do čela, El Niňo je také suverénní
Kategorie: Česko / 20 Září 2019

Hráči pražského El Niňa zaznamenali třetí extraligové vítězství v řadě s poměrem 4:0. Suverénní jsou také ženy Břeclavi, které dnes přehrály hodonínské ,,áčko" 6:3. 

SF SKK El Niňo Praha – SKST Baník Havířov 4:0

Dmitrij PROKOPCOV – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (5,11,5)

Jakub KLEPRLÍK – Radim BAKO 3:1 (-12,7,4,5)

Stanislav KUČERA – Petr DAVID 3:2 (6,7,-10,-9,10)

Jakub KLEPRLÍK – Martin KOBLÍŽEK 3:1 (6,2,-6,9)

 

SKST EUROMASTER Liberec – KT Praha 1:4

Mohamed SHOUMAN – Martin OLEJNÍK 3:2 (-8,11,-12,3,8)

Michal BLINKA – Bohumil VOŽICKÝ 1:3 (-6,-7,11,-9)

Jakub SEIBERT – Tomáš PAVELKA 0:3 (-8,-6,-6)

Michal BLINKA – Martin OLEJNÍK 0:3 (-7,-8,-2)

Mohamed SHOUMAN – Tomáš PAVELKA 2:3 (-7,-5,9,6,-9)

 

TJ Ostrava KST – CDU SPORT – ST OSTRAVA 1:6

Jana VAŠENDOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (7,9,-5,-11,-7)

Ema LABOŠOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 1:3 (7,-9,-7,-9)

Monika VYBÍRALOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (12,-7,9,-5,-5)

Ema LABOŠOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-5,9,3,-6,-5)

Jana VAŠENDOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:2 (10,-11,-10,6,9)

Monika VYBÍRALOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 2:3 (8,-6,-4,8,-7)

Ema LABOŠOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-14,-7,-6)

 

SKST Stavoimpex Hodonín – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3:6

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (5,-7,-9,-7)

Solomiya BRATEYKO – Leonie HARTBRICH 0:3 (-5,-7,-7)

NG Nam Wing – Karin ADÁMKOVÁ 3:1 (8,-7,10,7)

Solomiya BRATEYKO – Dana ČECHOVÁ 1:3 (8,-8,-13,-9)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (9,-6,-12,-8)

NG Nam Wing – Leonie HARTBRICH 3:1 (8,-8,8,7)

Solomiya BRATEYKO – Karin ADÁMKOVÁ 3:0 (9,7,8)

NG Nam Wing – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-10,-9,-5)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Leonie HARTBRICH 0:3 (-12,-9,-6)

 

SKST Stavoimpex Hodonín B – SKST Baník Havířov 1:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 1:3 (-8,8,-9,-5)

Veronika KMEŤOVÁ – Nela HANÁKOVÁ 2:3 (4,-6,-7,7,-8)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-2,-6,-6)

Veronika KMEŤOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 0:3 (-3,-2,-4)

Anežka ILČÍKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 1:3 (7,-6,-8,-9)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Nela HANÁKOVÁ 3:0 (8,12,10)

Veronika KMEŤOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 1:3 (-4,-8,5,-10)

 

SK Dobré – TT Moravský Krumlov 6:2

Daniela VITOVCOVÁ – Ekatěrina CHERNYAVSKAYA 0:3 (-7,-4,-5)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 3:2 (-3,-7,6,9,7)

Zdena BLAŠKOVÁ – LIU Jing Xuan 3:0 (8,3,5)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:2 (-8,8,-9,3,8)

Daniela VITOVCOVÁ – LIU Jing Xuan 0:3 (-5,-4,-12)

Zdena BLAŠKOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 3:0 (11,9,8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – LIU Jing Xuan 3:0 (8,6,9)

Zdena BLAŠKOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:0 (7,7,10)



Komentáře: 0

Zanechat komentář