Pinčesobchod
Extraliga žen: Hodonínské ,,áčko" na východě Čech body neztratilo
Kategorie: Česko / 15 Září 2019

Hodonínské ,,áčko" si nepřipustilo komplikace a v repete semifinálového souboje minulého extraligového ročníku tentokrát přehrálo SK Dobré 6:2, stejným poměrem zvítězilo i v Hradci Králové. 

SVS Hradec Králové – SKST Stavoimpex Hodonín B 6:3

Olesja STACHOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (8,-6,5,10)

Tamara TOMANOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (-9,8,9,8)

Lucia TRUKSOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 0:3 (-8,-10,-4)

Tamara TOMANOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (5,-5,7,7)

Olesja STACHOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 2:3 (-7,-4,9,12,-8)

Lucia TRUKSOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 1:3 (6,-8,-8,-9)

Tamara TOMANOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:0 (6,6,1)

Lucia TRUKSOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (-9,4,9,6)

Olesja STACHOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:0 (5,7,5)

 

CDU SPORT – ST OSTRAVA – SKST Baník Havířov 5:5

Barbora KAPOUNOVÁ – Klára HRABICOVÁ 2:3 (9,-4,7,-11,-6)

Kristýna MIKULCOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (13,-5,8,8)

Hana KUBÁTOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:1 (-7,7,2,6)

Kristýna MIKULCOVÁ – Klára HRABICOVÁ 2:3 (8,-5,6,-13,-9)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 0:3 (-7,-11,-8)

Hana KUBÁTOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (3,10,-8,7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (7,-7,-7,7,6)

Hana KUBÁTOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:0 (6,6,9)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-8,-5,-5)

Hana KUBÁTOVÁ, Kristýna MIKULCOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 1:3 (-4,4,-9,-9)

 

TJ Ostrava KST – SKST Baník Havířov 3:6

Monika VYBÍRALOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (3,-2,6,-10,5)

Ema LABOŠOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (7,-7,8,8)

Jana VAŠENDOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (8,-10,10,-6,-8)

Ema LABOŠOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 1:3 (4,-3,-5,-6)

Monika VYBÍRALOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-11,-8,-16)

Jana VAŠENDOVÁ – Klára HRABICOVÁ 2:3 (-11,-7,6,7,-4)

Ema LABOŠOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 1:3 (-10,4,-2,-9)

Jana VAŠENDOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (9,7,5)

Monika VYBÍRALOVÁ – Klára HRABICOVÁ 2:3 (-7,7,-4,7,-2)

 

SVS Hradec Králové – SKST Stavoimpex Hodonín A 2:6

Olesja STACHOVÁ – Solomiya BRATEYKO 0:3 (-7,-7,-4)

Lucia TRUKSOVÁ – NG Nam Wing 0:3 (-6,-5,-2)

Tamara TOMANOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:2 (2,-4,10,-7,6)

Anna KLEMPEREROVÁ – Solomiya BRATEYKO 2:3 (8,8,-4,-3,-4)

Olesja STACHOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:1 (-7,3,5,9)

Tamara TOMANOVÁ – NG Nam Wing 1:3 (-4,9,-9,-5)

Anna KLEMPEREROVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 0:3 (-6,-8,-4)

Tamara TOMANOVÁ – Solomiya BRATEYKO 2:3 (-10,8,9,-8,-6)

 

SK Dobré – SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1

Dagmar ILIEVOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:2 (7,-4,-9,10,7)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (4,9,-9,-9,5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:1 (6,6,-9,7)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (5,-16,3,1)

Helena SOMMEROVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 2:3 (8,-5,12,-4,-7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (8,8,-8,8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:2 (-6,-6,10,10,5)

 

CDU SPORT – ST OSTRAVA – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2:6

Barbora KAPOUNOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-8,-8,-8)

Kristýna MIKULCOVÁ – Leonie HARTBRICH 2:3 (7,-6,4,-5,-9)

Hana KUBÁTOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (12,-10,-3,-7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Dana ČECHOVÁ 3:1 (9,6,-6,8)

Barbora KAPOUNOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-6,-3,-8)

Hana KUBÁTOVÁ – Leonie HARTBRICH 3:0 (6,7,8)

Kristýna MIKULCOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 2:3 (9,-6,7,-10,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (5,-6,-5,-4)

 

SK Dobré – SKST Stavoimpex Hodonín A 2:6

Dagmar ILIEVOVÁ – Solomiya BRATEYKO 0:3 (-5,-6,-5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:2 (-5,-8,2,10,8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – NG Nam Wing 0:3 (-4,-9,-3)

Zdena BLAŠKOVÁ – Solomiya BRATEYKO 1:3 (-6,6,-4,-7)

Dagmar ILIEVOVÁ – NG Nam Wing 1:3 (-7,8,-5,-5)

Aneta ŠIRUČKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:2 (-4,10,8,-6,5)

Zdena BLAŠKOVÁ – NG Nam Wing 1:3 (10,-3,-9,-8)

Aneta ŠIRUČKOVÁ - Solomiya BRATEYKO 2:3

 

TJ Ostrava KST – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2:6

Monika VYBÍRALOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-8,-6,-2)

Jana VAŠENDOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-8,-9,-8)

Ema LABOŠOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:1 (4,5,-9,5)

Jana VAŠENDOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-4,-1,-7)

Monika VYBÍRALOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 0:3 w.o.

Ema LABOŠOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (-5,7,-3,-9)

Jana VAŠENDOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (10,4,6)

Ema LABOŠOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-7,-11,-9)

 

SKST Baník Havířov – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-5,-4,-1)

Klára HRABICOVÁ – Leonie HARTBRICH 1:3 (-9,9,-10,-10)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (10,-10,-4,-9)

Klára HRABICOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-9,-6,9,-7)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (-7,7,-7,-4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (9,11,9)

Klára HRABICOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-9,-4,-6)

 

SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1

ŠEVČÍKOVÁ Markéta - KMEŤOVÁ Veronika 3:0

BRATEYKO Solomiya - ILČÍKOVÁ Anežka 3:0

ZÁDĚROVÁ Linda - ŠEVČÍKOVÁ Klára 3:0

BRATEYKO Solomiya - KMEŤOVÁ Veronika 3:1

ŠEVČÍKOVÁ Markéta - ŠEVČÍKOVÁ Klára 3:0

ZÁDĚROVÁ Linda - ILČÍKOVÁ Anežka 2:3

JEE Hyung Min - ŠEVČÍKOVÁ Klára 3:0

 

SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Stavoimpex Hodonín B 0:6

PUCHOVANOVÁ Nikoleta - ZÁDĚROVÁ Linda 1:3

KMEŤOVÁ Veronika - JEE Hyung Min 0:3

ŠEVČÍKOVÁ Klára - BRATEYKO Solomiya 1:3

KMEŤOVÁ Veronika - ZÁDĚROVÁ Linda 0:3

PUCHOVANOVÁ Nikoleta - BRATEYKO Solomiya 1:3

ŠEVČÍKOVÁ Klára - JEE Hyung Min 0:3

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář