Pinčesobchod
Seriál BTM začal o víkendu v Praze
Kategorie: Česko / 09 Září 2019

Úvodní bodovací turnaje mládeže započaly jako již tradičně v Praze. Start do nové mládežnické sezóny vyšel nejlépe v juniorské kategorii Šimonovi BĚLÍKOVI a Lindě ZÁDĚROVÉ, v kategorii staršího žactva vstup vyšel Vítovi KADLECOVI a Heleně SOMMEROVÉ, ve dvouhře mladšího žactva kraloval Jindřich MORÁVEK a Vendula ŠICHANOVÁ. V nejmladší věkové kategorii uspěla Elena KUCHAŘOVÁ a Jan ŠKALDA.

Dvouhra starších žáků

semifinále: 

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1 (-7,3,4,6)

Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) – Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov) 3:2 (-9,7,8,-7,6)

Finále: Vít KADLEC – Martin ŠÍP 3:0 (4,8,5)

 

Dvouhra starších žaček

semifinále: 

Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec) 3:1 (8,-6,6,5)

Tereza BÁRTOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) 3:0 (5,6,9)

Finále: Helena SOMMEROVÁ – Tereza BÁRTOVÁ 3:0 (8,6,9)

 

Dvouhra nejmladších žáků

semifinále:

Jan ŠKALDA (SK Dobré) – David MEJTSKÝ (TTC Kostelec nad Orlicí) 3:0 (5,4,2)

Tadeáš VRŠOVSKÝ (KST Apollo Ústí nad Labem) – Tomáš MÁLEK (KST Zlín) 3:1 (-11,8,6,9)

Finále: Jan ŠKALDA – Tadeáš VRŠOVSKÝ 3:1 (5,0,-9,5)

 

Dvouhra nejmladších žaček

semifinále:

Eliška NOVOTNÁ (SKST Hodonín) – Tereza KOVAŘÍČKOVÁ (SK Dobré) 3:2 (7,6,-7,-6,5)

Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) – Dana POPELÁKOVÁ (KST Zlín) 3:0 (6,4,3)

Finále: Elena KUCHAŘOVÁ – Eliška NOVOTNÁ 3:0 (4,7,4)

 

 

Dvouhra dorostenců

semifinále: 

Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016) – Šimon JADRNÝ (HB Ostrov) 3:1 (7,9,-10,4)

Adam ŠTALZER – Radim MORÁVEK (oba TJ Ostrava KST) 3:1 (4,6,-8,11)

Finále: Šimon BĚLÍK – Adam ŠTALZER 3:2 (-9,6,-9,5,9)

 

Dvouhra dorostenek

semifinále: 

Linda ZÁDĚROVÁ (SKST Hodonín) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3:2 (9,4,-9,-5,3)

Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) – Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (9,4,5)

Finále: Linda ZÁDĚROVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (3,-7,6,8)

 

Dvouhra mladších žáků

semifinále:

Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) – Petr Hodina (TTC Libín Prachatice) 3:2 (-10,9,-11,6,9)

Štěpán HOLUB (HB Ostrov) – David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:1 (-7,7,8,9)

Finále: Jindřich MORÁVEK – Štěpán HOLUB 3:1 (3,5,-7,9)

 

Dvouhra mladších žákyň

semifinále: 

Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) – Karolína JAROŇOVÁ (AC Sparta Praha) 3:1 (-13,5,8,9)

Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (SKST Baník Havířov) – Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (6,3,-8,9)

Finále: Vendula ŠICHANOVÁ – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ 3:1 (6,9,-8,9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář