Pinčesobchod
Přihlašujte se na Zimní soustředění 2019 do Hluku! 4 volná místa
Kategorie: Ostatní / 10 Prosince 2019
Zobrazení: 2858
Komentáře: 0

Celkem 368 účastníků se v průběhu letošních letních prázdnin zúčastnilo kempů v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem. V prosinci seriál soustředění pod vedením bývalých reprezentantů Karla KARÁSKA a Tomáše JANÁSKA pokračuje tradičním zimním kempem, kterého se v loňském roce zúčastnilo 62 hráčů a hráček.

V průběhu osmi prázdninových týdnů se vystřídalo celkem patnáct trenérů. Mezi nimi například taková trenérská esa jako Aleš SVITÁK a Zbyněk BAJGER. Nechyběl ani reprezentační trenér juniorů a dlouholetý osobní trenér Tomáše Polanského Josef BRAUN, a nebo aktivní nejen extraligoví hráči a hráčky jako Marek KLÁSEK, Patrik KLOS, Juraj BELLA, Vratislav OSLZLA, Pawel GRELA, Tamara TOMANOVÁ, Simona ŠLEHOBROVÁ nebo Monika VYBÍRALOVÁ. Nejvíce účastníků se sjelo do Hluku v termínu od 19. do 23. srpna, kdy jich bylo celkem 61.

Nyní už se můžete začít přihlašovat na zimní soustředění, které proběhne v Hluku těsně po Vánocích od 27. do 31. prosince. V loňském roce se zimního soustředění zúčastnilo rovněž rekordních 62 účastníků.

 

Základní cena 4600,-zahrnuje ubytování ve dvou nebo třílůžkových pokojích, plnou penzi, 3-fázový trénink, možnost vyzkoušení různých potahů a další sportovní vyžití.

Další dostupné cenové varianty:

  • Cena: 2600,–(bez ubytování a bez stravy)

  • Cena: 3800,– (ubytování v hale se snídaní)

  • Cena: 5600,– (ubytování v penzionu ve dvoulůžkovém pokoji + plná penze), omezená kapacita

  • Cena: 6400,– (ubytování v penzionu v jednolůžkovém pokoji + plná penze), omezená kapacita


Informace a přihlášky na email: karel.ka@atlas.cz nebo na tel.číslech 608 7082 88,724 09 01 18, webová stránka www.yasaka.cz/soustredeni

Partnerem soustředění jsou eshopy www.pincesobchod.cz, www.yasaka.cz a webové portály v ČR a na Slovensku www.pinces.cz a www.pinces.sk

Můžete se také připojit k naší skupině na Facebooku, kde najdete spoustu fotek a dozvíte se všechny aktuální informace.

 

 

 

Přehled všech letošních vítězů 

Loňské zimní soustředění 2018Komentáře: 0

Zanechat komentář