Pinčesobchod
Extraliga žen se naplno rozjela
Kategorie: Česko / 01 Září 2019

Východočeské derby mezi doberskými fialkami a hráčkami Hradce Králové skončilo nerozhodně. Havířov porazil hladce Řeznovice a vyšlápl si také na Moravský Krumlov.

SVS Hradec Králové – SK Dobré 5:5

Olesja STACHOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 1:3 (-8,8,-9,-10)

Tamara TOMANOVÁ – Dagmar ILIEVOVÁ 3:0 (3,8,7)

Anna KLEMPEREROVÁ – Aneta ŠIRUČKOVÁ 1:3 (10,-7,-11,-6)

Tamara TOMANOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (4,11,-8,11)

Olesja STACHOVÁ – Aneta ŠIRUČKOVÁ 2:3 (-10,6,8,-5,-7)

Lucia TRUKSOVÁ – Dagmar ILIEVOVÁ 3:2 (-7,-9,9,5,8)

Tamara TOMANOVÁ – Aneta ŠIRUČKOVÁ 0:3 (-7,-9,-3)

Lucia TRUKSOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:2 (5,-6,-9,6,4)

Olesja STACHOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (7,8,5)

Olesja STACHOVÁ, Tamara TOMANOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ, Aneta ŠIRUČKOVÁ 1:3 (-9,8,-12,-4)

 

SKST Stavoimpex Hodonín – CDU SPORT – ST OSTRAVA 6:1

Natália PARTYKA – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (8,3,11)

JEE Hyung Min – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (4,5,6)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-8,-8,-11)

JEE Hyung Min – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (8,9,8)

Natália PARTYKA – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (10,7,7)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:1 (-7,5,3,6)

JEE Hyung Min – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (5,5,11)

 

SKST Stavoimpex Hodonín B – TJ Ostrava KST 6:3

Anežka ILČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 1:3 (6,-8,-7,-5)

Veronika KMEŤOVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 3:1 (-9,8,9,5)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 3:1 (3,4,-10,5)

Veronika KMEŤOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:2 (-6,8,-4,2,10)

Anežka ILČÍKOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 2:3 (-7,-10,6,7,-8)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 3:1 (-7,9,8,3)

Veronika KMEŤOVÁ – Ema LABOŠOVÁ 3:2 (9,-7,6,-4,2)

Nikoleta PUCHOVANOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (4,10,-10,-6,-9)

Anežka ILČÍKOVÁ – Jana VAŠENDOVÁ 3:1 (8,6,-9,8)

 

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP – MK Řeznovice 6:0

Karin ADÁMKOVÁ – Jaroslava PRYKHODKO 3:0 (4,2,7)

Leonie HARTBRICH – Monika URIKOVÁ 3:1 (5,7,-8,4)

Dana ČECHOVÁ – Aneta BOŠINOVÁ 3:0 (5,4,3)

Leonie HARTBRICH – Jaroslava PRYKHODKO 3:1 (2,-9,8,7)

Karin ADÁMKOVÁ – Aneta BOŠINOVÁ 3:0 (8,6,8)

Dana ČECHOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (5,3,5)

 

SKST Baník Havířov – TT Moravský Krumlov 6:4

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:1 (-8,7,11,4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (-5,10,-5,-5)

Klára HRABICOVÁ – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:0 (10,8,6)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:1 (4,-8,8,9)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:0 (6,5,4)

Klára HRABICOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:1 (-9,8,11,7)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 2:3 (13,-6,7,-7,-5)

Klára HRABICOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 0:3 (-7,-3,-6)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (8,-7,-6,-11)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ, Kristýna ŠTEFCOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ, Ekaterina CHERNYAVSKAYA  3:2 (-8,-10,9,7,10)

 

SKST Baník Havířov – MK Řeznovice 6:0

Klára HRABICOVÁ – Jaroslava PRYKHODKO 3:1 (7,-7,11,5)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:1 (-9,7,7,4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 3:2 (-4,-9,6,6,6)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Jaroslava PRYKHODKO 3:0 (12,7,11)

Klára HRABICOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 3:2 (-10,5,-9,6,6)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (8,12,7)



Komentáře: 0

Zanechat komentář