Pinčesobchod
Mistry Evropy se stali Truls Moregard, Anna Wegrzyn, Darius Movileanu a Elena Zaharia
Kategorie: Zahraničí / 16 Červenca 2019

Evropský šampionát juniorů a kadetů v Ostravě zná již všechny vítěze. V soutěžích jednotlivců na nejvyšší stupínek vystoupal švédský junior Truls MOREGARD a polská juniorka Anna WEGRZYN. Mezi kadety se radoval v rumunském finále Darius MOVILEANU a také Rumunka Elena ZAHARIA.

Dvouhra juniorů, semifinále:

Truls Moregard (Švéd.) – Vincent Picard (Fr.) 4:1 (6,7,-17,9,5)

Yu Khinhang (Áze.) – Vladimír Sidorenko (Rus.) 4:3 (-12,-11,1,7,8,-8,9)

Finále: Truls Moregard (Švéd.) – Yu Khinhang (Áze.) 4:1 (8,10,3,-12,4)

 

Dvouhra juniorek, semifinále: 

Anna Wegrzyn (Pol.) – Mariia Tailakova (Rus.) 4:2 (9,7,-9,5,-8,9)

Jamila Laurenti (It.) – Darya Kisel (Běl.) 4:0 (3,5,9,12)

Finále: Anna Wegrzyn (Pol.) – Jamila Laurenti (It.) 4:2 (4,-4,7,-6,3,4)

 

Dvouhra kadetů, semifinále:

Darius Movileanu (Rum.) – Alexis Kouraichi (Fr.) 4:3 (9,10,7,-7,-3,-9,)

Iulian Chirita (Rum.) – Milosz Redzimski (Pol.) 4:3 (3,8,-4,-7,8,6,9)

Finále: Darius Movileanu – Iulian Chirita (oba Rum.) 4:2 (11,6,8,-6,-9,6)

 

Dvouhra kadetek, semifinále: 

Elena Zaharia (Rum.) – Prithika Pavade (Fr.) 4:3 (-7,8,12,-8,-5,5,6)

Vlada Voronina – Světlana Dmitrienko (obě Rus.) 4:2 (4,-7,4,-9,9,12)

Finále: Elena Zaharia (Rum.) – Vlada Voronina (Rus.) 4:0 (7,6,6,8)

 

Čtyřhra juniorů, semifinále: 

Truls Moregard (Švéd.), Vladimír Sidorenko (Rus.) – Vincent Picard, Lilian Bardet (Fr.) 3:2 (9,-9,5,-5,9)

Lev Katsman, Maksim Grebnev (Rus.) – Vladislav Ursu (Mold.), Maciej Kolodziejczyk (Rak.) 3:0 (7,5,9)

Finále: Lev Katsman, Maksim Grebnev (Rus.) – Truls Moregard (Švéd.), Vladimír Sidorenko (Rus.) 3:1 (7,-8,6,11)

 

Čtyřhra juniorek, semifinále: 

Kristiina Kazantseva, Mariia Tailakova (Rus.) – Isa Cok, Camille Lutz (Fr.) 3:2 (10,-6,-7,8,6)

Ece Harac, Ozge Yilmaz (Tur.) – Elizabet Abraamian, Anastasia Kolish (Rus.) 3:0 (10,9,3)

Finále: Kristiina Kazantseva, Mariia Tailakova (Rus.) – Ece Harac, Ozge Yilmaz (Tur.) 3:0 (7,10,7)

 

Čtyřhra kadetů, semifinále: 

Hugo Deschamps, Alexis Kouraichi (Fr.) – Vincent Senkbeil (Něm.), Tom Schweiger (Něm.) 3:1 (8,-5,7,4)

Iulian Chirita, Eduard Ionescu (Rum.) – Felix Lebrun, Thibault Poret (Fr.) 3:0 (11,6,2)

Finále: Iulian Chirita, Eduard Ionescu (Rum.) – Hugo Deschamps, Alexis Kouraichi (Fr.) 3:2 (-6,9,4,-7,9)

 

Čtyřhra kadetek, semifinále: 

Prithika Pavade (Fr.), Elena Zaharia (Rum.) – Vlada Voronina, Alina Zavarykina (Rus.) 3:2 (-5,11,-7,5,10)

Světlana Dmitrienko, Anastasiia Berešněva (Rus.) – Ilona Sztwiertnina, Viktoria Wroblova (Pol.) 3:0 (8,3,8)

Finále: Prithika Pavade (Fr.), Elena Zaharia (Rum.) – Světlana Dmitrienko, Anastasiia Berešněva (Rus.) 3:2 (-9,-8,5,3,6)



Komentáře: 0

Zanechat komentář