Pinčesobchod
MEJ: Smolný závěr pro Zdenu Blaškovou
Kategorie: Zahraničí / 15 Červenca 2019
Zobrazení: 879
Komentáře: 0

Již jen jediný den zbývá do vyvrcholení soutěží jednotlivců na MEJ v Ostravě, a tentokrát už bez českých medailových ambicí. Juniorka Zdena BLAŠKOVÁ i kadetka Helena SOMMEROVÁ shodně postoupily do čtvrtfinále a bojovaly o singlovou medaili, eč neúspěšně. Blašková prohrála až v rozhodující sedmé sadě a štěstí jí nepřálo ani ve čtyřhře s Franziskou SCHREINER.

Dvouhra juniorů, 2. kolo: 

Radek SKÁLA – Patrik Juhasz (Maď.) 4:1 (4,9,-9,4,6)

Tomáš MARTINKO – Volodymyr Lushnikov (Ukr.) 4:2 (-5,5,-9,3,8,4)

Myshaal Sahbi (Fr.) – Radim BAKO 4:1 (8,4,9,-10,8)

Martin Friis (Švéd.) – František ONDERKA 4:3 (5,-14,3,-5,10,-9,6)

Dvouhra juniorů, 3. kolo: 

Tomáš MARTINKO - Dimitrije LEVAJAC (SRB) 3:4

Radek SKÁLA - Carlo ROSSI (ITA) 0:4

 

Dvouhra juniorek, 2. kolo: 

Olga Vishniakova (Rus.) – Linda ZÁDĚROVÁ 4:0 (5,10,4,4)

Zdena BLAŠKOVÁ – Radmila Tominjak (Srb.) 4:2 (9,-10,5,10,-3,4)

Emine Ernst (Niz.) – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 4:2 (-6,4,7,8,-5,7)

Dvouhra juniorek, 3. kolo: 

Zdena BLAŠKOVÁ - Ece HARAC (TUR) 4:2

Dvouhra juniorek, osmifinále:

Zdena BLAŠKOVÁ - TIEFENBRUNNER Laura (GER) 4:0

Dvouhra juniorek, čtvrtfinále:

Zdena BLAŠKOVÁ - LAURENTI Jamila (ITA) 3:4

 

Dvouhra kadetů, 2. kolo:

Ondřej KVĚTON – Tom Closset (Bel.) 4:1 (-12,2,5,4,8)

Nazar Tretiak (Ukr.) – Vít KADLEC 4:1 (5,7,7,-8,7)

Antonio Giordano (It.) – Matyáš LEBEDA 4:0 (4,11,13,9)

Šimon BĚLÍK – Alexandros Madesis (Řec.) 4:0 (5,2,8,3)

Dvouhra kadetů, 3. kolo:

Šimon BĚLÍK - Vincent SENKBEIL (GER) 2:4

Ondřej KVĚTON - Mateusz ZALEWSKI (POL) 4:3

Dvouhra kadetů, osmifinále:

Ondřej KVĚTON - CHIRITA Iulian (ROU) 0:4

 

Dvouhra kadetek, 2. kolo: 

Tereza BÁRTOVÁ – Anna Volentics (Maď.) 4:2 (11,8,9,-6,-4,8)

Helena SOMMEROVÁ – Yagmur Sevval Karaca (Tur.) 4:2 (11,-4,9,-11,6,9)

Dvouhra kadetek, 3. kolo: 

Tereza BÁRTOVÁ – Anna HURSEY (WAL) 0:4

Helena SOMMEROVÁ – SANTOS Patricia (POR) 4:2

Dvouhra kadetek, osmifinále:

Helena SOMMEROVÁ - PAPADIMITRIOU Malamatenia (GRE) 4:1

Dvouhra kadetek, čtvrtfinále:

Helena SOMMEROVÁ - PAVADE Prithika (FRA) 0:4

 

Čtyřhra kadetek, osmifinále:

SOMMEROVÁ Helena/HURSEY Anna (WAL) - SZTWIERTINA Ilona/WROBEL Viktoria (POL) 2:3

Čtyřhra kadetů, osmifinále:

BĚLÍK Šimon/HOLLO Mike (GER) - ALMOR Uri/SHUSHAN Eitay (ISR) 2:3

Čtyřhra juniorů, osmifinále:

MARTINKO Tomáš/BAKO Radim - SIDORENKO Vladimir (RUS)/MOREGARD Truls (SWE) 0:3

Čtyřhra juniorek, osmifinále:

BLAŠKOVÁ Zdena/SCHREINER Franziska (GER) - LABOŠOVÁ Ema/TEREZKOVÁ Jana (SVK) 3:1

Čtyřhra juniorek, čtvrtfinále:

BLAŠKOVÁ Zdena/SCHREINER Franziska (GER) - ABRAAMIAN Elizabet/KOLISH Anastasia (RUS) 2:3

 

Smíšená čtyřhra juniorů, 3. kolo:

Maxim Grebnev, Anastasia Kolish (Rus.) – Tomáš MARTINKO, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:1 (-9,9,7,7)

Jan Zandecki, Aleksandra Michalaková (Pol.) – Vladislav Ursu (Mold.), Zdena BLAŠKOVÁ 3:0 w.o.

Kay Stumper, Anastasia Bondareva (Něm.) – Radek SKÁLA, Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (8,9,4)

Smíšená čtyřhra kadetů, 3. kolo:

Vincent Senkbeil, Mia Griesel (Něm.) – Ondřej KVĚTON, Helena SOMMEROVÁ 3:0 (8,10,6)



Komentáře: 0

Zanechat komentář