Pinčesobchod
ODM: Favorité potvrdili své postavení
Kategorie: Česko / 26 Června 2019

Olympiáda dětí a mládeže se chýlí ke konci. Stolní tenisté už mají například odehrány všechny soutěžní kategorie.

Dvouhra starších žáků

semifinále: 

Alexandru ROSU (Liberecký kraj) – Matyáš LEBEDA (Královéhradecký kraj) 3:1 (7,-6,8,9)

Jan PISÁR (Středočeský kraj) – Daniel KOŠŤÁL (Moravskoslezský kraj) 3:0 (8,7,4)

finále: Jan PISÁR – Alexandru ROSU 3:2 (7,6,-9,-11,4)

 

Dvouhra starších žákyň

semifinále: 

Helena SOMMEROVÁ (Plzeňský kraj) – Patricie SEGETOVÁ (Moravskoslezský kraj) 3:0 (10,5,4)

Tereza BÁRTOVÁ (Královéhradecký kraj) – Nela HANÁKOVÁ (Zlínský kraj) 3:1 (-8,7,5,8)

finále: Helena SOMMEROVÁ – Tereza BÁRTOVÁ 3:0 (7,9,8)

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva

semifinále: 

Ladislav DOBIÁŠ, Andrea MEŠKÁNOVÁ (Jihočeský kraj) – Filip VONDRÁČEK, Michaela DOSEDĚLOVÁ (Ústecký kraj) 3:0 (5,5,8)

Štěpán WALDHAUSER, Monika PAŘÍZKOVÁ (Liberecký kraj) – Jaroslav JŮZA, Helena SOMMEROVÁ (Plzeňský kraj) 3:1 (-8,9,10,7)

finále: Štěpán WALDHAUSER, Monika PAŘÍZKOVÁ – Ladislav DOBIÁŠ, Andrea MEŠKÁNOVÁ 3:1 (-9,5,5,6)

 

Dvouhra mladších žáků

semifinále: 

Martin ŠÍP (Hlavní město Praha) – Martin SLANÝ (Moravskoslezský kraj) 3:0 (7,2,9)

David SOCHOR (Hlavní město Praha) – Milan HALABRÍN (Jihočeský kraj) 3:0 (8,3,4)

finále: Martin ŠÍP – David SOCHOR 3:0 (7,10,4)

 

Dvouhra mladších žákyň

semifinále:

Kateřina PISÁROVÁ (Středočeský kraj) – Magdaléna ŠČIBRÁNIOVÁ (Moravskoslezský kraj) 3:0 (9,7,3)

Veronika POLÁKOVÁ (Středočeský kraj) – Adéla SAZIMOVÁ (Královéhradecký kraj) 3:1 (-6,6,10,7)

finále: Kateřina PISÁROVÁ – Veronika POLÁKOVÁ 3:0 (8,9,3)

 

Smíšená čtyřhra mladšího žactva

semifinále: 

Jan ŠKALDA, Adéla SAZIMOVÁ (Královéhradecký kraj) – Václav NÁDVORNÍK, Kateřina PISÁROVÁ (Středočeský kraj) 3:1 (-7,11,9,7)

Tomáš KMENT, Veronika MAZALOVÁ (Moravskoslezský kraj) – Petr HODINA, Andrea PETRŮ (Jihočeský kraj) 3:0 (8,8,4)

finále: Jan ŠKALDA, Adéla SAZIMOVÁ – Tomáš KMENT, Veronika MAZALOVÁ 3:2 (-9,9,-7,3,12)

 

Družstva starších žáků

semifinále: 

Liberecký kraj (Robert Alexandru Rosu, Štěpán Waldhauser) – Královéhradecký kraj (Matyáš Lebeda, Martin Truněček) 3:1

Moravskoslezský kraj (Daniel Košťál, Jan Lisztwan) – Ústecký kraj (Filip Vondráček, Jakub Fencl) 3:1

finále: Moravskoslezský kraj – Liberecký kraj 3:1

o 3. místo: Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 3:2

 

Družstva starších žákyň

semifinále: 

Moravskoslezský kraj (Patricie Segetová, Barbora Březinová) – Hlavní město Praha (Natálie Handlová, Andrea Jungwirthová) 3:1

Zlínský kraj (Nela Hanáková, Štěpánka Vrzalová) – Plzeňský kraj (Helena Sommerová, Klaudie Holubová) 3:1

finále: Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 3:1

o 3. místo: Hlavní město Praha – Plzeňský kraj 3:0

 

Družstva mladších žáků

semifinále: 

Jihomoravský kraj (Štěpán Brhel, Jindřich Morávek) – Kraj Vysočina (Jakub Hitzger, Štěpán Holub) 3:1

Hlavní město Praha (Martin Šíp, David Sochor) – Středočeský kraj (Václav Nádvorník, David Vesecký) 3:0

finále: Hlavní město Praha – Jihomoravský kraj 3:1

o 3. místo: Kraj Vysočina – Středočeský kraj 3:2

 

Družstva mladších žákyň

semifinále: 

Královéhradecký kraj (Adéla Sazimová, Vendula Šichanová) – Zlínský kraj (Kateřina Ďuláková, Lucie Juchelková) 3:0

Středočeský kraj (Kateřina Pisárová, Veronika Poláková) – Moravskoslezský kraj (Veronika Mazalová, Magdaléna Ščibrániová) 3:0

finále: Středočeský kraj – Královéhradecký kraj 3:1

o 3. místo: Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 3:2.



Komentáře: 0

Zanechat komentář