Pinčesobchod
MČR mladšího žactva: Martin Šíp a Kateřina Pisárová
Kategorie: Česko / 12 Května 2019

V Jaroměři právě skončilo Mistrovství ČR mladšího žactva. Hráč pražské Kotlářky Martin ŠÍP ve finále zaskočil Štěpána BRHELA a překazil mu tak obhajobu titulu. Ve dvouhře mladších žákyň zvítězila Kateřina PISÁROVÁ. Šíp i Pisárová pak brali tituly i ve čtyřhrách, Šíp po boku Jindřicha MORÁVKA a Pisárová za přispění Veroniky POLÁKOVÉ. Alespoň v mixu se ale radoval hodonínský Brhel, který na titul dosáhl vedle doberské Adély SAZIMOVÉ.

Dvouhra mladších žáků

semifinále:

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) 3:0 (9,5,5)

Štěpán BRHEL (SKST Hodonín) – David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:0 (2,6,7)

Finále: Martin ŠÍP – Štěpán Brhel 3:1 (-11,6,8,0)

 

Dvouhra mladších žákyň

semifinále:

Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) 3:1 (-7,5,6,7)

Adéla ZOUBKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) 3:2 (-9,-8,7,6,2)

Finále: Kateřina PISÁROVÁ – Adéla ZOUBKOVÁ 3:0 (1,3,10)

 

Čtyřhra mladších žáků

semifinále:

Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice), Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Milan HALABRÍN (Sokol Lhenice), David VESECKÝ (STC Slaný) 3:0 (1,6,8)

Jakub HITZGER, Štěpán HOLUB (oba HB Ostrov) – Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov), David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:2 (-11,7,10,-10,3)

Finále: Jindřich MORÁVEK, Martin ŠÍP – Jakub HITZGER, Štěpán HOLUB 3:0 (7,2,6)

 

Čtyřhra mladších žákyň

semifinále: 

Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník), Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) – Bára ANTOŠOVÁ (TJ Tatran Hostinné), Veronika MAZALOVÁ (TJ Olympia Bruntál) 3:0 (9,7,4)

Karolína JAROŇOVÁ (AC Sparta Praha), Magdalena ŠČIBRANIOVÁ (SKST Baník Havířov) – Vendula ŠICHANOVÁ, Adéla SAZIMOVÁ (obě SK Dobré) 3:0 (13,9,13)

Finále: Kateřina PISÁROVÁ, Veronika POLÁKOVÁ – Karolína JAROŇOVÁ, Magdalena ŠČIBRANIOVÁ 3:1 (-9,5,6,7)

 

Smíšená čtyřhra

semifinále:

Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) – Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov), Lucie JUCHELKOVÁ (TJ Sokol Vsetín) 3:0 (5,3,6)

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Václav NÁDVORNÍK (TJ Slavoj Praha), Veronika MAZALOVÁ (TJ Olympia Bruntál) 3:1 (-9,8,3,6)

Finále: Štěpán BRHEL, Adéla SAZIMOVÁ – Martin ŠÍP, Kateřina PISÁROVÁ 3:0 (9,11,9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář