Pinčesobchod
Spanish Open: Stříbro Heleny Sommerové v singlu a stříbro Terezy Pytlíkové ve družstvech
Kategorie: Zahraničí / 05 Května 2019

Poměrně úspěšná byla dívčí část mládežnické reprezentace na turnaji světového okruhu ve Španělsku. Nejprve získala stříbro ve družstvech juniorek po boku ruských spoluhráček Tereza PYTLÍKOVÁ, byť v závěrečných bojích se bodově neprosadila. Podruhé stříbrný kov vybojovala kadetka Helena SOMMEROVÁ.

Dvouhra kadetek

2. kolo: 

Vlada Voronina (Rus.) – Monika PAŘÍZKOVÁ 3:0 (13,7,8)

Alina Zavarykina (Rus.) – Tereza BÁRTOVÁ 3:0 (10,9,2)

Helena SOMMEROVÁ – Anastasiia Beresneva (Rus.) 3:2 (-8,-14,7,10,9)

čtvrtfinále: Helena SOMMEROVÁ – Sarah Rau (Něm.) 3:1 (7,9,-3,9)

semifinále: Helena SOMMEROVÁ – Alina Zavarykina (Rus.) 3:0 (6,11,12)

finále: Vlada Voronina (Rus.) – Helena SOMMEROVÁ 3:1 (9,-4,6,8)

 

Čtyřhra kadetů, 2. kolo: Vladislav Makarov, Sergej Ryžkov (Rus.) – Matyáš LEBEDA, Lleyton Ullmann (Něm.) 3:1 (9,-9,6,9)

 

Čtyřhra kadetek, čtvrtfinále: Vlada Voronina, Alina Zavarykina (Rus.) – Monika PAŘÍZKOVÁ, Helena SOMMEROVÁ 3:0 (7,3,9)

 

Drusžtva juniorek, semifinále:

Rusko, ČESKÁ REPUBLIKA – Německo 3:2

Liubov Tentser – Franziska Schreiner 0:3 (-10,-7,-7)

Natalia Malinina – Laura Tiefenbrunner 3:2 (-10,5,-6,8,13)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Anastasia Bondareva 1:3 (-6,-7,11,-3)

Natalia Malinina – Franziska Schreiner 3:1 (-9,6,9,8)

Liubov Tentser – Laura Tiefenbrunner 3:0 (9,8,3)

Finále: Taiwan, Hong Kong – Rusko, ČESKÁ REPUBLIKA 3:1

Poon Yat – Natalia Malinina 0:3 (-3,-9,-7)

Tsai Yu-Chin – Liubov Tentser 3:0 (8,10,8)

Huang Yu-Jie – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (7,8,8)

Tsai Yu-Chin – Natalia Malinina 3:0 (4,5,5)

 

Družstva kadetek, čtvrtfinále: Taiwan – ČESKÁ REPUBLIKA 3:0

Liu Ru-Yun – Helena SOMMEROVÁ 3:1 (8,8,-5,1)

Chen Tsai-Ni – Monika PAŘÍZKOVÁ 3:1 (13,4,-10,8)

Liu Ru-Yun, Chen Tsai-Ni – Helena SOMMEROVÁ, Monika PAŘÍZKOVÁ 3:0 (1,9,10)

 

Dvouhra juniorů

2. kolo: 

Radek SKÁLA – Maksim Bokov (Rus.) 4:0 (5,3,9,7)

Alexis Lebrun (Fr.) – Tomáš MARTINKO 4:1 (5,4,6,-9,8)

3. kolo: Ivor Ban (Chorv.) – Radek SKÁLA 4:1 (-8,2,12,8,9)

 

Dvouhra juniorek

1. kolo: 

Olga Vishniakova (Rus.) – Tereza PYTLÍKOVÁ 4:1 (9,-9,10,9,6)

Poon Yat (Hong Kong) – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 4:3 (-10,5,6,-8,9,-9,9)

 

Čtyřhra juniorů, čtvrtfinále: Jules Cavaille, Denis Dorcescu (Fr.) – Radim BAKO, Tomáš MARTINKO 3:1 (11,-7,9,6)

 

Čtyřhra juniorek, čtvrtfinále: Huang Yu-Lie, Tsai Yu-Chin (Taiwan) – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ, Tereza PYTLÍKOVÁ 3:2 (-8,8,8,-8,7)



Komentáře: 0

Zanechat komentář