Pinčesobchod
MČR staršího žactva: Ondřej Květon a Nela Hanáková
Kategorie: Česko / 28 Dubna 2019

Z republikového šampionátu staršího žactva si nejcennější singlové tituly odváží havířovská Nela HANÁKOVÁ a domažlický Ondřej KVĚTON. Oba novopečení Mistři ČR vstupovali do finále z pozice těch, co mohou spíše překvapit, což se také stalo. Květon v sedmi setech přehrál Šimona BĚLÍKA, Hanáková si poradila přímo ve čtyřech setech s Helenou SOMMEROVOU. Oba poražení finalisté ale získali titul v deblových soutěžích, oba přitom po boku Andrey MEŠKÁNOVÉ. Čtyřhru kadetů pro změnu opět ovládl Květon společně s Martinem SKOTNICOU. 

Dvouhra starších žáků

semifinále: 

Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016) – Štěpán BRHEL (SKST Hodonín) 4:0 (4,7,6,9)

Ondřej KVĚTON (SK Jiskra Domažlice) – Jan PISÁR (KST Rakovník) 4:1 (5,8,-6,6,7)

Finále: Ondřej KVĚTON – Šimon BĚLÍK 4:3 (-9,-7,6,9,8,-10,7)

 

Dvouhra starších žákyň

semifinále: 

Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) 4:1 (6,-10,4,7,8)

Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) – Patricie SEGETOVÁ (Sokol Děhylov) (6,-9,5,8,-7,5)

Finále: Nela HANÁKOVÁ – Helena SOMMEROVÁ 4:0 (5,4,6,6)

 

Čtyřhra starších žáků

semifinále:

Ondřej KVĚTON (SK Jiskra Domažlice), Martin SKOTNICA (TTC Ostrava 2016) – Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov), Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (11,8,7)

Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) – Filip KAREL (HB Ostrov), Jan PISÁR (KST Rakovník) 3:1 (7,-8,7,4)

Finále: Ondřej KVĚTON, Martin SKOTNICA – Štěpán BRHEL, Vít KADLEC 3:1 (8,-4,8,8).

 

Čtyřhra starších žákyň

semifinále: 

Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod) – Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) 3:0 (8,12,11)

Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie SEGETOVÁ (Sokol Děhylov) – Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov), Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:2 (-5,11,-9,9,9)

Finále: Helena SOMMEROVÁ, Andrea MEŠKÁNOVÁ – Eva POKORNÁ, Patricie SEGETOVÁ 3:0 (7,7,8)

 

Smíšená čtyřhra

semifinále: 

Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016), Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod) – Vít KADLEC, Barbora BŘEZINOVÁ (oba TJ Ostrava KST) 3:0 (7,8,6)

Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Jan PISÁR (KST Rakovník), Patricie SEGETOVÁ (Sokol Děhylov) 3:0 (9,7,5)

Finále: Šimon BĚLÍK, Andrea MEŠKÁNOVÁ – Martin ŠÍP, Kateřina PISÁROVÁ 3:1 (-8,11,9,9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář