Pinčesobchod
MS: České debly jsou už mimo hru
Kategorie: Zahraničí / 21 Dubna 2019
Zobrazení: 392
Komentáře: 0

V Budapešti zvolna začal světový šampionát jednotlivců. Již ve druhém hracím dni se s turnajem rozloučily všechny české deblové páry, a to včetně dvojice Barbora BALÁŽOVÁ a Hana MATELOVÁ. Z kvalifikace singlu ovšem do hlavní soutěže postoupili hned tři čeští reprezentanti, kteří tak doplní kvarteto přímo nasazených českých hráčů do hlavní soutěže.

Smíšená čtyřhra - předkolo

2. kolo: 

Sathyian Gnanasekaran, Arkana Girish Kamath (Ind.) – David REITŠPIES, Dana ČECHOVÁ 3:0 (7,11,9)

Tomáš POLANSKÝ, Hana MATELOVÁ – Kirill Gerassimenko, Zauresh Akashevova (Kaz.) 3:1 (10,4,-9,9)

1. kolo: 

David REITŠPIES, Dana ČECHOVÁ – Ricardo Villa, Clio Barcenas (Mex.) 3:0 (8,8,3)

Tomáš POLANSKÝ, Hana MATELOVÁ – Kristijan Stanojkovski, Ana Stojanovska (Makedonie) 3:0 (4,2,7)

Smíšená čtyřhra - hlavní soutěž

1. kolo: Tomáš POLANSKÝ, Hana MATELOVÁ - HU Heming/TAPPER Melissa (AUS) 4:3

2. kolo: Tomáš POLANSKÝ, Hana MATELOVÁ - XU Xin/LIU Shiwen (CHN) 0:4

 

Dvouhra mužů, kvalifikační předkolo: 

Tomáš POLANSKÝ – Leong Chee Feng (Thajsko) 4:0 (9,4,7,8)

An Ji Song (KLDR) – David REITŠPIES 4:1 (-7,5,4,2,4)

Dvouhra mužů - kvalifikace

Skupina 62: 

Tomáš POLANSKÝ – Jair Jimenez (Mex.) 4:0 (3,3,1,8)

Tomáš POLANSKÝ – Ibrahim Gunduz (Tur.) 4:2 (5,-8,6,-6,8,6)

Skupina 72: 

David REITŠPIES – Spc Molino Mosantu (Kongo) 4:0 (4,6,3,8)

David REITŠPIES – Gaston Alto (Argen.) 4:1 (-7,9,8,12,8)

 

Dvouhra žen - kvalifikace

Skupina 13: 

Karin ADÁMKOVÁ – Rheann Chung (Trinidad a Tobago) 4:1 (7,-7,7,8,8)

Karin ADÁMKOVÁ – Ivana Tubikanec (Chorv.) 4:1 (7,10,-8,7,9)

Skupina 39: 

Aneta KUČEROVÁ – Leila Oliviera (Portug.) 4:2 (8,-11,7,-7,8,7).

Aneta KUČEROVÁ – Vlada Caraulnajova (Mold.) 4:0 (7,6,5,6)

 

Čtyřhra mužů - kvalifikace

2. kolo: 

Tomáš POLANSKÝ, Pavel ŠIRUČEK – Josh Shao Han Chua, Yew En Koen Pang (Singap.) 3:0 (9,7,7)

Lubomír Jančařík, David REITŠPIES – Yevhen Pryshchepa, Yaroslav Zhmudenko (Ukr.) 3:0 (8,7,3)

Čtyřhra mužů - hlavní soutěž

1. kolo:

Lubomír Jančařík, David REITŠPIES - KARLSSON Kristian/FALCK Mattias (SWE) 0:4

Tomáš POLANSKÝ, Pavel ŠIRUČEK - MA Long/WANG Chuqin (CHN) 1:4

 

Čtyřhra žen - kvalifikace

1. kolo:  Karin ADÁMKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ – Lea Houngue, Christine Kameran (Pobřeží Slonoviny) 3:0 (1,1,8)

Čtyřhra žen - hlavní soutěž

1. kolo:  Karin ADÁMKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ -  WANG Manyu/SUN Yingsha (CHN) 0:4

1. kolo:  MATELOVÁ Hana/BALÁŽOVÁ Barbora (SVK) - TAKAHASHI Bruna (BRA)/TODOROVIC Andrea (SRB) 3:4



Komentáře: 0

Zanechat komentář