Pinčesobchod
MČR dorostu: Po roce opět Tomáš Martinko a Zdena Blašková
Kategorie: Česko / 31 Března 2019

Posledním březnovým dnem vyvrcholil v Havířově šampionát dorostu. Po roce opět nejcennější singlové tituly obhájili ostravský Tomáš MARTINKO a doberská Zdena BLAŠKOVÁ. Martinka na stupně vítězů doprovodili hned dva jeho oddíloví spoluhráči, František ONDERKA a Adam ŠTALZER. Bronz získal ještě liberecký Michal BLINKA. V singlu juniorek stříbro získala domácí Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ. O bronz se podělily Linda ZÁDĚROVÁ a překvapení turnaje Eliška ŠEDOVÁ.

Dvouhra dorostenců

semifinále: 

Tomáš MARTINKO – Adam ŠTALZER (oba TJ Ostrava KST) 4:0 (4,6,9,5)

František ONDERKA (TJ Ostrava KST) – Michal BLINKA (SKST Liberec) 4:0 (14,6,6,8)

finále: Tomáš MARTINKO – František ONDERKA 4:1 (8,-9,5,4,4).

 

Dvouhra dorostenek

semifinále: 

Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré) – Eliška ŠEDOVÁ TTC Ústí nad Orlicí) 4:2 (8,8,-11,8,-6,5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) – Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) 4:3 (-4,4,-7,13,7,-9,11)

finále: Zdena BLAŠKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 4:0 (9,9,11,5).

 

Čtyřhra dorostenců

semifinále: 

František ONDERKA (TJ Ostrava KST), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) – Radim BAKO (SKST Baník Havířov), Matěj STACH (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (4,3,9)

Tomáš MARTINKO, Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) – Vojtěch MYNÁŘ, Aleš RUSNÁK (SKST Baník Havířov) 3:1 (8,2,-6,8)

finále: František ONDERKA, Radek SKÁLA – Tomáš MARTINKO, Adam ŠTALZER 3:2 (9,-10,-9,9,8).

 

Čtyřhra dorostenek

semifinále: 

Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim), Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) – Anna STRÁNSKÁ (SKST Liberec), Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) 3:1 (10,-8,6,9)

Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré), Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:2 (6,-10,-8,6,5)

finále: Zdena BLAŠKOVÁ, Helena SOMMEROVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (6,-8,9,-5,7).

 

Smíšená čtyřhra

semifinále: 

Aleš RUSNÁK (SKST Baník Havířov), Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré) – Vojtěch MYNÁŘ, Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:1 (-6,5,6,9)

Radek SKÁLA, Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) – František ONDERKA (TJ Ostrava KST), Niamh Štricová (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (7,7,1)

finále: Radek SKÁLA, Linda ZÁDĚROVÁ – Aleš RUSNÁK, Zdena BLAŠKOVÁ 3:0 (4,7,6)



Komentáře: 0

Zanechat komentář