Pinčesobchod
Většina nižších ligových soutěží završila základní část
Kategorie: Česko / 26 Března 2019

S výjimkou 1. ligy mužů se pro všechny ostatní nižší ligové soutěže uzavřela základní část. Následující řádky přinášejí přehled nejlepších týmů po konci základní části včetně nejúspěšnějších hráčů jednotlivých soutěží

2. liga skupina A

Vítězný tým: SF SKK El Niňo Praha C (KLIMEK Vojtěch, ŠÁLENÝ David, EZR Václav, STACH Matěj, KAUCKÝ Jakub, PLUHAŘ Jan, PLACHÝ Ladislav, PŘÍDA Kryštof, BERAN Tomáš, KUBÁT Petr, BERAN Matěj)

Nejlepší hráč soutěže: ŠTEPKA Miroslav (TJ Šanov) - 84,71%

František Kanta (Foto: František Zálewský)

2. liga skupina B

Vítězný tým: HB Ostrov Havlíčkův Brod (KANTA František, ŠTĚPÁNEK David, BÁRTA Daniel, JADRNÝ Šimon, KAREL Filip, HEJKAL Filip, HOLUB Matěj)

Nejlepší hráč soutěže: KANTA František (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 95,16%

Jakub Slapnička (Foto: František Zálewský)

3. liga mužů skupina A

Vítězný tým: TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV (SLAPNIČKA Jakub, BROŽEK Michal, KONČAL Adam, NOVOTNÝ Petr, FIALA Jakub, ZEMAN Lukáš, KREJČÍ Ondřej, SOUKUP Zdeněk ml.)

Nejlepší hráč soutěže: SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV) - 98,18%

Petr Macela (Foto: František Zálewský)

3. liga mužů skupina B

Vítězný tým: SKST Baník Most (HOLÁŇ Jan, MACHÁČEK Jan, BÍMA Miroslav, BOŘÍK Milan, MANDINEC Jan, VONDRÁČEK Filip, HOLOVČÁK Jiří

Nejlepší hráč soutěže: MACELA Petr (TJ Aš Mladá Boleslav Spoilercentrum) - 95,95%

Jakub Merta (Foto: Pingpong Pardubice)

3. liga mužů skupina C

Vítězný tým: TJ Jiskra Holice (JELÍNEK Michal, MÁDLO Martin, TÁBORSKÝ Jiří, KUCHTA Pavel, KOUBEK René, ZAJÍČEK Miroslav, SOCHA Zdeněk, VRAŠTIL Lukáš, MURDYCH Tomáš)

Nejlepší hráč soutěže: MERTA Jakub (TJ Tesla Pardubice) - 95,71%

TJ Sokol Studená (Foto: Deník/Tomáš Mastný)

 

3. liga mužů skupina D

Vítězný tým: TJ Sokol Studená (KORBEL Filip ml., DOLEŽAL Ondřej, MÁDR Miloslav, SMOLA Igor, ŠINDELÁŘ Radim, ONDRÁČEK Jan)

Nejlepší hráč soutěže: KORBEL Filip ml. (TJ Sokol Studená) - 95,65%

Karel Bojko (Foto: DENÍK/Milan Zámečník)

 

3. liga mužů skupina E

Vítězný tým: TJ Ostrava KST D (Karczmarczyk Michal, Vybíral Filip, Kadlec Vít, Beránek Pavel, Lapisz Břetislav, Krupník Jan, Demek Zdeněk, Merta Marek, Bendl Jaroslav, Szwarc Matěj, Plachta Jakub)

Nejlepší hráč soutěže: BOJKO Karel (TJ Sokol Šarovy z.s.) - 95,24%

 

 

1.liga žen, skupina A

Vítězný tým: TJ Sokol Nusle Praha A (RADNICOVÁ Lenka, VONDRÁKOVÁ Markéta, TENGLOVÁ Vendula, VAJCOVÁ Kateřina, VESELÁ Jaroslava)

Nejlepší hráčka soutěže: JIRÁSKOVÁ Tereza (SVS Hradec Králové B) - 90,20%

Tereza Jirásková

1.liga žen, skupina B

Vítězný tým: MK Řeznovice B (CHERNYAVSKAYA Ekaterina, KIM Olga, ŠAFAŘÍKOVÁ Sandra, TELECKÁ Jana, RŮŽIČKOVÁ Daniela)

Nejlepší hráčka soutěže: CHERNYAVSKAYA Ekaterina (MK Řeznovice B) - 100%

MK Řeznovice B (Foto: MK Řeznovice)

2.liga žen, skupina A

Vítězný tým: TJ Hrádek (POLCAROVÁ Anežka, MATOUŠOVÁ Aneta, MATOUŠOVÁ Jana, SKOPOVÁ Šárka, OPLOVÁ Renáta, KOCIÁNOVÁ Lucie)

Nejlepší hráčka soutěže: MATOUŠOVÁ Aneta (TJ Hrádek) - 95,92%

Aneta Matoušová (Foto: František Zálewský)

2.liga žen, skupina B

Vítězný tým: TTC Litoměřice (EISNEROVÁ Heda, PRÁŠILOVÁ Petra, PETRŽÍLKOVÁ Eliška, PAVELKOVÁ Lenka, VEŠICOVÁ Renáta)

Nejlepší hráčka soutěže: EISNEROVÁ Heda (TTC Litoměřice) - 95,74%

Heda Eisnerová (Foto: TTC Litoměřice)

2.liga žen, skupina C

Vítězný tým: SK - Svinov (BEZDĚČÍKOVÁ Lenka, HORNÁ Petra, BAJGEROVÁ Kristýna, VICHERKOVÁ Šárka, HRANICKÁ Jana, MADDEN Kateřina, CHOVANCOVÁ Marie)

Nejlepší hráčka soutěže: SOMROVÁ Gabriela (SK Frýdlant  n.O.) - 93,75%

Lenka Bezděčíková



Komentáře: 1

says napsal:
26 Března 2019
IP: 85.70.177.*
Chtěl bych se prosím Vás zeptat jak to je tedy se sestupy? Myslím je ještě zavedena baráž, jestli se nepletu tak týmy na 9 místě hrají baráž?

Zanechat komentář