Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže k 24.3. 2019
Kategorie: Česko / 24 Března 2019

Filip ČERNOTA zahrál dobře nejen na únorovém Czech Open v Hodoníně. Dobré výsledky z posledních bodovacích turnajů mládeže mu vynesly šestou příčku, hned za vítězem posledních dvou bodovacích turnajů dorostu Michalem BLINKOU. Juniorům ovšem kraluje Tomáš MARTINKO, který také bude nasazenou jedničkou pro nadcházející juniorský šampionát v Havířově.

Deset nejlepších juniorů:

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

2. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

3. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

4. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

6. ČERNOTA Filip (TJ Lokomotiva Vršovice)

7. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

8. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

9. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

10. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

Michal Blinka

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

5. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

6. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

7. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

8. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

9. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

10. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

Helena Sommerová

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

4. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

5. OTÁHAL Bořek (SK Přerov) - 2004

6. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

7. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006 

8. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

Vít Kadlec

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

3. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

4. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

5. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. MEŠKÁNOVÁ Andrea (KST ZŠ Vyšší Brod) -  2004

Kateřina Pisárová

Šest nejlepších mladších žáků

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

3. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

4. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

5. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

6. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

David Sochor

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

4. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006

5. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

6. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (SKST Baník Havířov) - 2007

 

Magdaléna Ščibraniová

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků:

1. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

2. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

3. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

4. JEDLIČKA Karel (Apollo Ústí nad Labem) - 2008

Jan Škalda

 

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

2. JANŮ Veronika (Jiskra Humpolec) - 2008

3. HOLEJŠOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2008

4. KOVAŘÍČKOVÁ Tereza (SK Dobré) - 2009

Anna Holejšovská

Foto: František ZÁLEWSKÝ



Komentáře: 0

Zanechat komentář