Pinčesobchod
Hana Matelová a Pavel Širuček zamíří do Kataru
Kategorie: Ostatní / 25 Března 2019

Po turnajích kategorie Challenge a Challenge Plus ve Španělsku a v Ománu následuje turnaj nejvyšší kategorie v Kataru. Zde však zamíří už jen staronoví Mistři republiky Pavel ŠIRUČEK a Hana MATELOVÁ.

7.-10. března, Mistrovství Evropy juniorů a juniorek do 21 let, Gondomar, Portugalsko

Od čtvrtka vypukne v portugalském Gondomaru ME juniorů a juniorek do 21 let. Titul zde bude obhajovat Tomáš POLANSKÝ, který ale ve startovní listině nefiguruje ani mezi nasazenou osmičkou, jelikož vlivem zranění v žebříčku výrazně ztratil a na titul tak bude útočit ze zadních pozic. Naopak poslední osmé místo v nasazení uhájil Jiří MARTINKO. I jemu se na loňském šampionátu velmi dařilo, když vypadl až ve čtvrtfinále. Ve startovní listině dále nechybí Patrik KLOS, Markéta ŠEVČÍKOVÁ, Nikita PETROVOVÁ a Anežka ILČÍKOVÁ. Slovenské barvy bude v Portugalsku hájit osmá nasazená Tatiana KUKULKOVÁ, Ema LABOŠOVÁ a Nikoleta PUCHOVANOVÁ. Ve dvouhře postjuniorů reprezentují Slovensko Tibor ŠPÁNIK, Adam BRAT a Daniel ORÁČ. Nejvýše nasazenými hráči turnaje jsou Rakušan Andreas LEVENKO a Ruska Valeria SCHERBATYKH. 

Více zde.

 

16.-17. března, BTM Hluk a Valtice

Poslední turnaje seriálu BTM se uskuteční v Hluku a ve Valticích. Předchozí turnaje vyhráli Michal BLINKA, Jana VAŠENDOVÁ, Štěpán BRHEL, Helena SOMMEROVÁ, Dan VOLHEJN, Vendula ŠICHANOVÁ, Petr HODINA a Veronika JANŮ. 

 

20.-24. března, Italian Junior & Cadet Open, Lignano, Itálie

JUNIOŘI: BAKO Radim, MARTINKO Tomáš, ONDERKA František, ŠTALZER Adam, VYBÍRAL Filip

KADETI: BĚLÍK Šimon, KADLEC Vít, KAREL Filip, KVĚTON Ondřej

JUNIORKY: BLAŠKOVÁ Zdena, HRABICOVÁ Klára, PĚNKAVOVÁ Kristýna, ZÁDĚROVÁ Linda

KADETKY: SOMMEROVÁ Helena, BÁRTOVÁ Tereza

Více zde.

 

20.-24. března, ITTF Challenge Spanish Open, Guadalajara

V termínu od 20. do 24. března budou probíhat souběžně hned dva turnaje světového okruhu mužů a žen. První z nich hostí Omán, avšak bez české účasti. Do arabského sultanátu ale zavítá početná slovenská výprava. Druhý turnaj bude probíhat paralelně ve Španělsku, kde již budou Češi zastoupeni v plné míře.

ŽENY: ADÁMKOVÁ Karin, ČECHOVÁ Dana, KUČEROVÁ Aneta, MATELOVÁ Hana, MYNÁŘOVÁ Karolína, TOMANOVSKÁ Kateřina

MUŽI: JANČAŘÍK Lubomír, KONEČNÝ Tomáš, KUČERA Stanislav, MARTINKO Jiří, TREGLER Tomáš, REITŠPIES David

Více zde.

 

26.-31. března, ITTF World Tour Platinum, Qatar Open

A na závěr měsíce března se v Kataru uskuteční i turnaj světového okruhu mužů a žen vyšší kategorie. Do Kataru se však podívá pouze Hana MATELOVÁ a Pavel ŠIRUČEK a také část slovenské výpravy.

Více zde.

 

30.-31. března, MČR dorostu, Havířov

První z mládežnických šampionátů je naplánován už na konec března. K největším favoritům na vítězství budou patřit Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré) a Tomáš MARTINKO (TJ Ostrava KST). Oba jmenovaní tituly získali už loni, a tudíž letos zlaté trofeje obhajují.Komentáře: 0

Zanechat komentář