Pinčesobchod
Extraliga žen: ,,Béčko" Hodonína porazilo Hradec Králové
Kategorie: Česko / 23 Února 2019

Důležitý krok směrem k záchraně v soutěži učinilo ,,béčko" Hodonína, které v sobotním duelu přehrálo hráčky Hradce Králové, za které pouze třikrát bodovala Olesja STACHOVÁ. V dalších sobotních zápasech Ostrava v moravskoslezském derby porazila Havířov, hodonínské ,,áčko" nepřipustilo žádné překvapení a bez ztráty zápasu přehrálo Dobré, Moravský Krumlov zdolal Hluk a Břeclav si bez problémů poradila s poslední Vlašimí.

CDU SPORT ST Ostrava - SKST Baník Havířov 6:1

TOMANOVÁ Tamara - ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela 3:1

ŠLEHOBROVÁ Simona - HRABICOVÁ Klára 0:3

KUBÁTOVÁ Hana - PETROVOVÁ Nikita 3:1

SÁGLOVÁ Miroslava - ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela 3:0

TOMANOVÁ Tamara - PETROVOVÁ Nikita 3:0

KUBÁTOVÁ Hana - HRABICOVÁ Klára 3:0

SÁGLOVÁ Miroslava - PETROVOVÁ Nikita 3:0 (WO)

 

SKST Mart Hodonín - SK Dobré 6:0

BRATEYKO Solomiya - BLAŠKOVÁ Zdena 3:0

PARTYKA Natalia - ROZÍNKOVÁ Daniela 3:1

PĚNKAVOVÁ Kateřina - KUČEROVÁ Aneta 3:0

PARTYKA Natalia - BLAŠKOVÁ Zdena 3:1

BRATEYKO Solomiya - KUČEROVÁ Aneta 3:0

PĚNKAVOVÁ Kateřina - ROZÍNKOVÁ Daniela 3:0

 

SKST Mart Hodonín B - SVS Hradec Králové 6:3

ILČÍKOVÁ Anežka - SLEZÁKOVÁ Stanislava 3:1

KMEŤOVÁ Veronika - KLEMPEREROVÁ Anna 3:1

ŠEVČÍKOVÁ Klára - STACHOVÁ Olesja 2:3

KMEŤOVÁ Veronika - SLEZÁKOVÁ Stanislava 3:0

ILČÍKOVÁ Anežka - STACHOVÁ Olesja 0:3

ŠEVČÍKOVÁ Klára - KLEMPEREROVÁ Anna 3:1

KMEŤOVÁ Veronika - STACHOVÁ Olesja 0:3

ŠEVČÍKOVÁ Klára -  SLEZÁKOVÁ Stanislava 3:0

ILČÍKOVÁ Anežka - KLEMPEREROVÁ Anna 3:0

 

KST Hluk JP Boka Trade - MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 4:6

URIKOVÁ Monika - CHERNYAVSKAYA Ekaterina 2:3

ZÁDĚROVÁ Linda - YOSHIDA Mitsuki 3:0 (WO)

VYBÍRALOVÁ Monika - MIKULCOVÁ Kristýna 0:3

ZÁDĚROVÁ Linda - CHERNYAVSKAYA Ekaterina 0:3

URIKOVÁ Monika - MIKULCOVÁ Kristýna 2:3

VYBÍRALOVÁ Monika - YOSHIDA Mitsuki 3:0 (WO)

ZÁDĚROVÁ Linda - MIKULCOVÁ Kristýna 3:2

VYBÍRALOVÁ Monika - CHERNYAVSKAYA Ekaterina 0:3

URIKOVÁ Monika - YOSHIDA Mitsuki 3:0 (WO)

VYBÍRALOVÁ Monika, ZÁDĚROVÁ Linda - CHERNYAVSKAYA Ekaterina, MIKULCOVÁ Kristýna 0:3

 

MSK Gumotex Břeclav - SKST Vlašim 6:1

ADÁMKOVÁ Karin - PYTLÍKOVÁ Tereza 3:0

ČECHOVÁ Dana - POLÍVKOVÁ Barbora 3:0

SOMMEROVÁ Helena - MATĚJOVSKÁ Anna 0:3

ČECHOVÁ Dana - PYTLÍKOVÁ Tereza 3:0

ADÁMKOVÁ Karin - MATĚJOVSKÁ Anna 3:0

SOMMEROVÁ Helena - POLÍVKOVÁ Barbora 3:1

ČECHOVÁ Dana - MATĚJOVSKÁ Anna 3:0



Komentáře: 0

Zanechat komentář