Pinčesobchod
Extraliga žen: Páteční dvojutkání Břeclavi a Hluku
Kategorie: Česko / 22 Února 2019

Náročný program Břeclavi a Hluku. Obě družstva se nejprve proti sobě postavila v pátek dopoledne a poté každé z nich odehrálo jedno utkání ještě večer. Hluk v něm porazil Vlašim 6:3 a Břeclav nedala sebemenší šanci Řeznovicím. 

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – SKST Hodonín B 6:0

Olga KIM – Veronika KMEŤOVÁ 3:0 (4,11,8)

Kristýna MIKULCOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (8,9,9)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (11,-8,-5,9,7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (8,12,-8,10)

Olga KIM – Anežka ILČÍKOVÁ 3:0 (4,8,13)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA  – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (6,8,10)

 

KST Hluk JP Boka Trade – MSK Gumotex Břeclav 2:6

Monika VYBÍRALOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-12,-6,-1)

Linda ZÁDĚROVÁ – Helena SOMMEROVÁ 3:0 (10,6,7)

Monika URÍKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-6,8,-6,-6)

Linda ZÁDĚROVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-8,-4,-6)

Monika VYBÍRALOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-7,-8,-3)

Monika URÍKOVÁ – Helena SOMMEROVÁ 3:0 (6,5,9)

Linda ZÁDĚROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-7,-3,8,-7)

Monika URÍKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-7,-6,-10)

 

SKST Mart Hodonín B – SK Dobré 0:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 2:3 (12,-9,-7,6,-6)

Veronika KMEŤOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 2:3 (8,-10,-9,9,-8)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-7,-4,-9)

Veronika KMEŤOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-3,-5,-7)

Anežka ILČÍKOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-8,-8,-3)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 0:3 (-9,-6,-4)

 

SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex – SVS Hradec Králové 6:0

Solomiya BRATEYKO – Olesja STACHOVÁ 3:1 (-6,9,11,10)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,7,9)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (5,7,2)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:0 (9,1,2)

Solomiya BRATEYKO – Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (6,8,4)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:1 (3,-9,8,6)

 

Gumotex Břeclav – MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 6:0

Vivien ELLÖ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:2 (7,-8,13,-8,6)

Dana ČECHOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (-20,9,9,4)

Karin ADÁMKOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:0 (8,7,8)

Dana ČECHOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (1,-5,4,3)

Vivien ELLÖ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:1 (7,-11,5,7)

Karin ADÁMKOVÁ – Mitsuki YOSHIDa 3:0 w.o.

 

KST Hluk JP Boka Trade – SKST Vlašim 6:3

Monika URÍKOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:0 (11,7,7)

Linda ZÁDĚROVÁ – Barbora POLÍVKOVÁ 3:2 (-10,3,-10,4,7)

Monika VYBÍRALOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (7,9,7)

Linda ZÁDĚROVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 0:3 (-9,-5,-5)

Monika URÍKOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:2 (6,-8,-7,12,3)

Monika VYBÍRALOVÁ – Barbora POLÍVKOVÁ 3:0 (16,9,3)

Linda ZÁDĚROVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 2:3 (-4,9,-9,6,-6)

Monika VYBÍRALOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (-10,-6,8,-9)

Monika URÍKOVÁ – Barbora POLÍVKOVÁ 3:0 (9,10,11)

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář