Pinčesobchod
Portugal Open: Pavel Širuček vypadl až mezi osmi
Kategorie: Zahraničí / 16 Února 2019

Na turnaji světového okruhu mužů a žen kategorie Challenge se nejvíce dařilo Pavlovi ŠIRUČKOVI. Český reprezentant zcela nekompromisně postoupil až do osmifinále, poté mu pro zranění vzdal Nigerijec ARUNA Quadri, a tak senzačně postoupil až mezi posledních osm hráčů turnaje, kde už nestačil na turnajovou jedničku. Jančařík a Reitšpies vypadli v 1. kole, stejně jako deblový pár Polanský/Širuček. Ženská část výpravy vypadla již v kvalifikaci s výjimkou nasazené Dany ČECHOVÉ, která však v 1. kole hlavní soutěže nestačila na Číňanku.

HLAVNÍ SOUTĚŽ

DVOUHRA MUŽŮ

1. kolo:

ŠIRUČEK Pavel - MACHADO Carlos (ESP) 4:0

JANČAŘÍK Lubomír - TAKAMI Masaki (JPN) 2:4

REITŠPIES David - KOZUL Deni (SLO) 3:4

2. kolo:

ŠIRUČEK Pavel - BOBOCICA Mihai (ITA) 4:0

osmifinále: 

ŠIRUČEK Pavel - ARUNA Quadri (NGR) WO

čtvrtfinále: 

ŠIRUČEK Pavel - LIN Gaoyuan (CHN) 1:4

 

DVOUHRA ŽEN

1. kolo:

ČECHOVÁ Dana - WU Yangchen (CHN) 0:4

 ČTYŘHRA MUŽŮ

1. kolo:

CARVALHO Diogo/GERALDO Joao (POR) - ŠIRUČEK Pavel/POLANSKÝ Tomáš 3:0

 

VÝSLEDKY KVALIFIKACE DVOUHRY MUŽŮ A ŽEN

Dvouhra mužů, 3. kolo: 

David REITŠPIES – Artur Abusev (Rus.) 4:0 (5,9,6,6)

Xiang Peng (Čína) – Tomáš POLANSKÝ 4:1 (10,9,8,-8,9)

Dvouhra žen, 2. kolo: 

Krittwika Roy (Ind.) – Karin ADÁMKOVÁ 4:2 (-6,8,7,9,-6,6)

 

VÝSLEDKY KVALIFIKACE ČTYŘHRY MUŽŮ A ŽEN

Čtyřhra mužů

2. kolo: 

Tomáš POLANSKÝ, Pavel ŠIRUČEK – Simon Ardvidsson, Simon Soderlund (Švéd.) 3:0 (6,11,9)

David Serdaroglu, Thomas Grinninger (Rak.) – Jiří MARTINKO, Patrik KLOS 3:0 (7,9,8)

3. kolo

Tomáš POLANSKÝ, Pavel ŠIRUČEK – Paul Drinkhall, Tom Jarvis (Angl.) 3:1 (7,-8,5,9).

Čtyřhra žen

2. kolo:

Dana ČECHOVÁ, Britt Eerland (Niz.) – Anelia Lupulesku, Isabela Lupulesku (Srb.) 3:0 (4,8,9)

Lin Chia-Hsuan, Su Pei-Ling (Tchaj-wan) – Anežka ILČÍKOVÁ, Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (2,4,9)

Karin ADÁMKOVÁ, Kateřina TOMANOVSKÁ – Rahel Aschwanden, Celine Reust (Švýc.) 3:0 W. O. 

3. kolo:

Charlotte Carey (Wales), Taťiana Kukuľková (Sloven.) – Dana ČECHOVÁ, Britt Eerland (Niz.) 3:1 (9,8,-11,7)

Haruna Oji, Yumeno Soma (Jap.) – Karin ADÁMKOVÁ, Kateřina TOMANOVSKÁ 3:0 (9,10,10)

 

HLAVNÍ SOUTĚŽ

Dvouhra mužů do 21 let

2. kolo: 

Jiří MARTINKO – Carlo Rossi (It.) 3:1 (6,10,-9,4)

Shunsuke Togami (Jap.) – Patrik KLOS 3:0 (7,10,7)

Tomáš POLANSKÝ – Manav Vikash Thakkar (Ind.) 3:2 (3,-10,-6,6,9)

Osmifinále

Xiang Peng (Čína) – Jiří MARTINKO 3:1 (7,-6,7,5)

Shunsuke Togami (Jap.) – Tomáš POLANSKÝ 3:2 (9,-7,-10,10,9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář