Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže ke dni 6.2. 2019
Kategorie: Česko / 06 Února 2019

Liberecký Michal BLINKA zvítězil na BTM juniorů v Jaroměři. V žebříčku juniorů mu tak v tento moment náleží šestá příčka. Polepšila si i vítězka dvouhry juniorek Jana VAŠENDOVÁ.

Deset nejlepších juniorů:

1. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

2. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

3. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

4. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

5. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

6. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

7. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

8. ČERNOTA Filip (TJ Lokomotiva Vršovice)

9. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

10. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

 

Jan Mokrejš

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

5. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

6. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

7. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

8. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

9. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

10. ŠEDOVÁ Eliška (TTC Ústí nad Orlicí) - 2001

Jana Vašendová

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

4. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

5. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

6. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

7. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

8. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016) - 2004

Štěpán Brhel (Foto: František ZÁLEWSKÝ)

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

3. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

4. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

5. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. POKORNÁ Eva (Kotlářka Praha) - 2004

Eva Pokorná

Šest nejlepších mladších žáků

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

3. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

4. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

5. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

6. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

Martin Šíp

 

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

4. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006

5. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

6. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

Vendula Šichanová (Foto: František ZÁLEWSKÝ)

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků:

1. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

2. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

3. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

4. JEDLIČKA Karel (Apollo Ústí nad Labem) - 2008

Martin Slaný (Foto: František ZÁLEWSKÝ)

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

2. HOLEJŠOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2008

3. JANŮ Veronika (Jiskra Humpolec) - 2008

4. KOVAŘÍČKOVÁ Tereza (SK Dobré) - 2009

Veronika Poláková (Foto: František ZÁLEWSKÝ)



Komentáře: 0

Zanechat komentář