Pinčesobchod
O víkendu pokračuje seriál BTM a uskuteční se i kvalifikační turnaj na MČR juniorů do 21 let
Kategorie: Česko / 30 Ledna 2019

O víkendu pokračuje seriál bodovacích turnajů mládeže, a to v Jaroměři a v Hostinném. V neděli poté proběhne i kvalifikační turnaj na MČR juniorů a juniorek do 21 let v Havlíčkově Brodě.

Předposlední bodovací turnaj dorostenců vynechává elitní kvarteto, a tak nejvýše postaveným hráčem bude kadet Šimon BĚLÍK, úloha druhého nasazeného připadne Vojtěchovi MYNÁŘOVI. Vysoké ambice ale bude mít jistě i královéhradecký Jan MOKREJŠ nebo liberecký Michal BLINKA. Také ve dvouhře dorostenek budou scházet přední hráčky. Nasazenou jedničkou tak bude Anna KLEMPEREROVÁ následována Klárou HRABICOVOU. O medailové příčky budou chtít jistě zabodovat i vlašimské hráčky - Tereza PYTLÍKOVÁ nebo Kristýna PĚNKAVOVÁ. Ve dvouhře kadetů budou pravděpodobně největšími adepty na zlato Matyáš LEBEDA, ostravský Vít KADLEC či rakovnický Jan PISÁR. Nejkvalitněji tak nakonec bude obsazena dvouhra kadetek, kde je jasnou jedničkou Helena SOMMEROVÁ. 

Hostinné pro změnu přivítá soutěže mladšího a nejmladšího žactva. Ve dvouhře těch mladších by měl aspirovat na zisk prvenství strážnický Jindřich MORÁVEK, nicméně cestu se mu pokusí jistě zkomplikovat Jakub HITZGER nebo Lukáš SVOBODA. Překvapit může i Václav NÁDVORNÍK. Ve dvouhře mladších žaček schází první dvě jména, a tak je nasazenou jedničkou Veronika MAZALOVÁ z Bruntálu, pozici nasazené dvojky zaujme Adéla ZOUBKOVÁ. Největšími favority v soutěžích nejmladšího žactva jsou Petr HODINA z Prachatic a Tereza KOVAŘÍČKOVÁ z SK Dobré.

V neděli se poté uskuteční i kvalifikační turnaj juniorů a juniorek do 21 let o účasti na MČR, které proběhne v rámci republikového šampionátu dospělých v Teplicích začátkem března. Na turnaj se kvalifikují nejlepší čtyři postjuniorky a postjunioři. Komentáře: 0

Zanechat komentář