Pinčesobchod
Extraliga žen: Ostrava porazila Břeclav, SK Dobré remizovalo s Moravským Krumlovem
Kategorie: Česko / 12 Ledna 2019

V úvodním extraligovém dvojkole nového kalendářního roku se hned na začátek o největší překvapení postaral ostravský mančaft, který po závěrečné čtyřhře přehrál aktuálně první Břeclav. Stolní tenistky Břeclavi se sice nemohly spolehnout na výkony zraněné Dany ČECHOVÉ, přesto ale dvojice Adámková-Ellö, doplněná o mladou českou naději Helenu SOMMEROVOU, jistě i tak pomýšlela na vítězství. Po porážce 4:6 se však Ostrava na vedoucí Břeclav dotáhla a výrazně tak ,,promluvila" do průběžného pořadí na předních místech extraligové tabulky. Druhý neméně atraktivní souboj mezi Moravským Krumlovem a celkem SK Dobré nabídl další pěknou podívanou, která ovšem neměla vítěze ani poraženého.

MSK Gumotex Břeclav – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 4:6

Helena SOMMEROVÁ – Tamara TOMANOVÁ 0:3 (-11,-7,-3)

Karin ADÁMKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:1 (8,-6,2,8)

Vivien ELLÖ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-5,-4,-7)

Karin ADÁMKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:1 (2,-11,8,3)

Helena SOMMEROVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-6,-3,-7)

Vivien ELLÖ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (3,9,8)

Karin ADÁMKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:1 (8,12,-10,10)

Vivien ELLÖ – Tamara TOMANOVÁ 0:3 (-9,-4,-10)

Dana ČECHOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 0:3 (-9,w.o.)

Karin ADÁMKOVÁ, Vivien ELLÖ – Hana KUBÁTOVÁ, Simona ŠLEHOBROVÁ 2:3 (-9,-5,5,4,-9)

 

KST Hluk JP Boka Trade – SKST Baník Havířov 3:6

Monika URIKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (5,7,10)

Linda ZÁDĚROVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (6,6,-6,8)

Monika VYBÍRALOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-9,-3,-6)

Linda ZÁDĚROVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 1:3 (-9,5,-3,-7)

Monika URIKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-5,-8,-7)

Monika VYBÍRALOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (7,7,-8,3)

Linda ZÁDĚROVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (7,-5,12,-3,-5)

Monika VYBÍRALOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 2:3 (-10,7,-9,5,-10)

Monika URIKOVÁ – Klára HRABICOVÁ 0:3 (-7,-4,-5)

 

SKST Vlašim – SVS Hradec Králové 1:6

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 0:3 (-2,-5,-5)

Anna MATĚJOVSKÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 1:3 (-6,-6,6,-10)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Olesja STACHOVÁ 0:3 (-9,-9,-5)

Anna MATĚJOVSKÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 2:3 (8,5,-7,-5,-8)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Olesja STACHOVÁ 0:3 (-3,-1,-9)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 3:1 (-11,4,10,5)

Anna MATĚJOVSKÁ – Olesja STACHOVÁ 1:3 (9,-8-7,-3)

 

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – SK Dobré 5:5

Kristýna MIKULCOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 2:3 (-9,12,-9,9,-9)

Barbora KAPOUNOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 1:3 (-11,-8,11,-8)

Mitsuki YOSHIDA – Zdena BLAŠKOVÁ 1:3 (-3,-14,6,-8)

Barbora KAPOUNOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 1:3 (-8,7,-9,-7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:2 (9,-9,-8,7,5)

Mitsuki YOSHIDA – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:0 (3,7,5)

Barbora KAPOUNOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-13,-7,-7)

Mitsuki YOSHIDA – Aneta KUČEROVÁ 3:0 (6,9,6)

Kristýna MIKULCOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:1 (8,3,-10,8)

Kristýna MIKULCOVÁ, Mitsuki YOSHIDA – Aneta KUČEROVÁ, Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (9,-7,6,7)

 

KST Hluk JP Boka Trade – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 2:6

Monika VYBÍRALOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 2:3 (10,6,-7,-9,-10)

Linda ZÁDĚROVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (7,5,5)

Monika URIKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (9,-7,-7,-5)

Linda ZÁDĚROVÁ – Tamara TOMANOVÁ 0:3 (-10,-8,-10)

Monika VYBÍRALOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (-13,8,9,-3,-7)

Monika URIKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:1 (-8,2,8,9)

Linda ZÁDĚROVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-2,-6,-7)

Monika URIKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 1:3 (-5,9,-9,-4)

 

MSK Gumotex Břeclav – SKST Baník Havířov 6:2

Helena SOMMEROVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (9,-18,-8,7,-9)

Karin ADÁMKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:1 (3,8,-8,8)

Vivien ELLÖ – Natália GRIGELOVÁ 3:2 (9,-7,-5,7,4)

Karin ADÁMKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (10,-8,8,12)

Helena SOMMEROVÁ – Natália GRIGELOVÁ 0:3 (-9,-6,-7)

Vivien ELLÖ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:2 (-9,7,-9,4,3)

Karin ADÁMKOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (6,7,9)

Vivien ELLÖ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:0 (5,12,9)

 

SKST Vlašim – SK Dobré 0:6

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-4,-8,-4)

Anna MATĚJOVSKÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 1:3 (7,-9,-11,5)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-9,-4,-3)

Anna MATĚJOVSKÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 1:3 (-9,8,-3,-11)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-11,-4,-4)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 1:3 (-6,9,-8,-7)

 

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – SVS Hradec Králové 6:1

Barbora KAPOUNOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:1 (5,6,-9,9)

Mitsuki YOSHIDA – Olesja STACHOVÁ 2:3 (-5,6,6,-1,-9)

Kristýna MIKULCOVÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (7,9,10)

Mitsuki YOSHIDOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,6,7)

Barbora KAPOUNOVÁ – Anna KLEMPEREROVÁ 3:1 (3,-13,2,3)

Kristýna MIKULCOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:0 (8,7,11)

Mitsuki YOSHIDA – Anna KLEMPEREROVÁ 3:1 (-7,10,4,5)



Komentáře: 0

Zanechat komentář