Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže k 9.1. 2019
Kategorie: Česko / 10 Ledna 2019

Radim BAKO, Zdena BLAŠKOVÁ, Šimon BĚLÍK, Helena SOMMEROVÁ, Martin ŠÍP, Kateřina PISÁROVÁ, Petr HODINA a Veronika POLÁKOVÁ vévodí svým kategoriím.

Deset nejlepších juniorů:

1. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

2. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

3. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

4. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

5. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

6. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

7. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

8. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

9. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

10. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

Radek Skála

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

5. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

6. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

7. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

8. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

9. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

10. ŠEDOVÁ Eliška (TTC Ústí nad Orlicí) - 2001

 

Tereza Pytlíková a Kristýna Pěnkavová

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

4. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

5. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

6. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016) - 2004

7. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

8. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

Jan Pisár

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

3. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

4. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

5. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. MEŠKÁNOVÁ Andrea (KST ZŠ Vyšší Brod) - 2004

Helena Sommerová

Šest nejlepších mladších žáků

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

3. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

4. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

5. SVOBODA Lukáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

6. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

David Sochor

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

4. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006

5. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

6. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

Kateřina Pisárová

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků:

1. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

2. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

3. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

4. JEDLIČKA Karel (Apollo Ústí nad Labem) - 2008

Karel Jedlička

 

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

2. TRUNĚČKOVÁ Anežka (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2008

3. HOLEJŠOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2008

4. KOVAŘÍČKOVÁ Tereza (SK Dobré) - 2009

Veronika Poláková



Komentáře: 0

Zanechat komentář