Pinčesobchod
Extraliga mužů do třetího vítězného bodu, a nebo do čtvrtého?
Kategorie: Ostatní / 08 Ledna 2019
Zobrazení: 1005
Komentáře: 1
Tagy:

Před třemi roky jste mohli hlasovat v anketě o tom, zda vám z pohledu diváka více vyhovuje stávající systém Extraligy mužů, kdy se utkání hraje na jednom stole do čtvrtého vítězného bodu, a nebo by jste raději dali přednost utkání hranému na dvou stolech do šestého vítězného bodu. Tehdy jednoznačně vyhrála druhá varianta. Nicméně první varianta přetrvává a zápasy se tak ne výjimečně natáhnou i přes tři hodiny. Nebylo by tedy lepší kopírovat francouzský a polský vzor, kde se utkání hrají do třetího vítězného bodu, a nebo je dle vašeho názoru lepší ponechat stávající systém beze změn?

Měla by se Extraliga mužů hrát do třetího vítězného bodu, a nebo do čtvrtého?

Podívejte se na výsledky

Jako divák byste upřednostnil/a, aby se Extraliga mužů hrála....

Podívejte se na výsledkyKomentáře: 1

Marek napsal:
09 Ledna 2019
IP: 93.91.243.*
Můj názor je, že nikoho nebaví a ani se nevydrží dívat 3 až 4,5 hodiny na cokoli. To je trápení pro všechny každé kolo. Většina diváků z těch 40 v průběhu dlouhého zápasu stejně odejde. Optimální je to jako při filmu - od 1,5 do 2,5 hodiny. Nejlepší systém je na dvou stolech, pořád se pro diváka něco děje a má to spád. Klidně ve třech hráčích do 6, jako ženská extraliga. A hráči budou mít více zápasů, budou vyhranější. Pokud tento systém neprojde, tak ať se hraje do 3 vítězných bodů. Hráči budou mít stejně málo zápasů jako při současném systému a nebude to tak úmorné pro všechny.
Systém na jednom stole je podle mne pouze pohárový - mezinárodní a český pohár jeden až dva zápasy za rok. Takhle se to kdysi u nás pořád hrálo (na 2 stolech do 10) a měli jsme neuvěřitelně dobrou širokou špičku.

Zanechat komentář