Pinčesobchod
Rekordních 62 účastníků zavítalo na Zimní soustředění 2018 do Hluku
Kategorie: Ostatní / 01 Ledna 2019
Zobrazení: 2313
Komentáře: 0

I v roce 2018 se v Hluku uskutečnilo další ze seriálu Zimních soustředění pod vedením bývalých českých reprezentantů Tomáše JANÁSKA a Karla KARÁSKA. A závěrečný kemp roku s rekordní účastí se vydařil přímo na výbornou. Malá fotogalerie uvnitř článku vypovídá o tom, že všech dvaašedesát účastníků si kemp užilo na maximum.

Nové herní kombinace, spousta tréninkových setů, fyzička, zásobníky, turnaj čtyřher, hra s robotem a letos nově také rozbor hráčské techniky u videa. Toho všeho mohli být hráči a hráčky během pětidenního kempu v Hluku účastni.

Zimního soustředění se nakonec zúčastnilo celkem 62 účastníků z Česka, Slovenska, Polska a dokonce zde byly zastoupeny i Spojené státy americké. Nejúspěšnějším hráčem kempu se stal Jaroslav JŮZA z Plzně, který vyhrál závěrečný turnaj, když v semifinále porazil nejprve Henrietu HORNÍKOVOU a poté si ve finále poradil i s Honzou ONDRÁČKEM. Jůza zvítězil také v oblíbeném turnaji čtyřher, kde mu k vítězství dopomohl jeho syn a jmenovec Jarda JŮZA ml.

 


Pokud jsme vás zaujali, tak neváhejte a připojte se k naší skupině na Facebooku, a nebo navštivte i naši stránku zde. Vedle aktuálních informací zde najdete spoustu dalších fotek, videí a dozvíte se všechno potřebné i k nadcházejícím letním kempům, které budou probíhat opět po celé prázdniny 2019.

Postřehy účastníků ze seriálu osmi prázdninovývh turnusů, které probíhaly od 8. července do 31. srpna 2018 najdete zde.

Partnerem soustředění jsou eshopy www.pincesobchod.cz, www.yasaka.cz a webové portály v ČR a na Slovensku www.pinces.cz a www.pinces.sk

Další info www.yasaka.cz/soustredeniKomentáře: 0

Zanechat komentář