Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže po Žebříčkových turnajích
Kategorie: Česko / 19 Prosince 2018

Žebříčkové turnaje mládeže byly těmi posledními v letošním roce. Ve dvouhře juniorek překvapila svým postupem do finále královéhradecká Anna KLEMPEREROVÁ, která se díky tomu posunula v žebříčku až na třetí místo. Ve dvouhře kadetek se pro změnu dařilo její oddílové kolegyni Tereze BÁRTOVÉ. Nicméně kadetkám už dlouhodobě vévodí Helena SOMMEROVÁ z pražské Kotlářky.

Deset nejlepších juniorů:

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

2. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

3. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

4. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

6. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

7. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

8. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

9. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

10. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

Vítěz žebříčkového turnaje dorostenců František Onderka

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

4. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

5. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

6. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

7. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

8. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

9. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

10. ŠTRICOVÁ Niamh (SK DDM Kotlářka Praha) - 2002

Anna Klempererová, teprve prvním rokem juniorka, zaznamenala po žebříčkovém turnaji výrazný posun

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

4. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

5. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

6. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016) - 2004

7. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

8. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006


Vít Kadlec, který bude mezi kadety pokračovat i příští rok, je momentálně třetím nejúspěšnějším kadetem

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

3. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

4. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

5. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

6. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

7. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

8. POKORNÁ Eva (SK DDM Kotlářka Praha) - 2004

Tereza Bártová je po Anně Klempererové dalším příjemným královéhradeckým překvapením

Šest nejlepších mladších žáků

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

3. SVOBODA Lukáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

4. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

5. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

6. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

Lukáš Svoboda je jedním ze dvou havlíčkobrodských hráčů, který na žebříčkovém turnaji skončil na pódiu

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

4. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006

5. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

6. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

 

A do třetice opět Sokol Hradec Králové! Adéla Zoubková se po posledním turnaji roku posunula ze šesté příčky na čtvrtou.

Foto: František ZÁLEWSKÝ



Komentáře: 0

Zanechat komentář