Pinčesobchod
O víkendu se v Havířově konají žebříčkové turnaje dorostu a mladšího žactva
Kategorie: Česko / 12 Prosince 2018

Na sever Moravy se sjede čtyřiadvacet nejlepších hráčů a hráček v juniorské kategorii a rovněž tak i v soutěži mladšího žactva. Největšími adepty na vítězství budou Tomáš MARTINKO, Zdena BLAŠKOVÁ, Martin ŠÍP a Kateřina PISÁROVÁ. 

Přehled přihlášených juniorů:

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

2. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

3. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

4. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

5. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

6. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

7. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

8. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

9. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

10. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

11. ČERNOTA Filip (Lokomotiva Vršovice)

12. SOUKUP Adam (TTC Ostrava 2016)

13. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST)

14. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice)

15. STACH Matěj (Kotlářka Praha)

16. JADRNÝ Šimon (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

17. RUSNÁK Aleš (Baník Havířov)

18. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016)

19. SLAPNIČKA Jakub (Strakonice)

20. KRAMEŠ Jan (Lokomotiva Vršovice)

21. DUFEK Jan (KST Zlín)

22. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín)

23. MORÁVEK Radim (Jiskra Strážnice)

24. PŘÍDA Kryštof (Kotlářka Praha)

 

Přehled přihlášených juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

5. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

6. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

7. ŠTRICOVÁ Niamh (SK DDM Kotlářka Praha) - 2002

8. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

9. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

10. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

11. BOŠINOVÁ Aneta (SKST Vlašim)

12. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha)

13. ŠEDOVÁ Eliška (TTC Ústí nad Orlicí)

14. NOVÁKOVÁ Martina (Sokol PP Hradec Králové 2)

15. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov)

16. MATOUŠOVÁ Aneta (TJ Hrádek)

17. STRÁNSKÁ Anna (SKST Liberec)

18. KOĎOUSKOVÁ Eliška (SK Dobré)

19. CHOVANCOVÁ Marie (SK Svinov)

20. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST)

21. AJDINI Tereza (TJ Krupka)

22. GLÜCKOVÁ Lenka (Moravský Beroun)

23. PROCHÁZKOVÁ Šárka (Vyšší Brod)

24. NYKODÝMOVÁ Natálie (Jiskra Nový Bor)

 

Seznam přihlášených mladších žáků:

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

3. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

4. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

5. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

6. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

7. HODINA Petr (Libín Prachatice)

8. SVOBODA Lukáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

9. VESECKÝ David (STC Slaný)

10. VOLHEJN Dan (Jiskra Heřmanův Městec)

11. NÁDVORNÍK Václav (Slavoj Praha)

12. DOHNAL František (Řeznovice)

13. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

14. SIVÁK Jakub (Tatran Hostinné)

15. OŠMERA Jan (Elizza Praha)

16. NECHYBA Radim (Apollo Ústí nad Labem)

17. ŠKALDA Jan (SK Dobré)

18. JINEK Matyáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

19. KRČEK Adam (STC Slaný)

20. ŘEHOUNEK Kristián (Sokol PP Hradec Králové 2)

21. ŘEHÁČEK Jiří (STC Slaný)

22. VEJVODA Viktor (SKST Liberec)

23. HERMAN Ondřej (TJ Ostrava KST)

24. JIROUT Vojtěch (Jiskra Heřmanův Městec)

 

Seznam přihlášených mladších žákyň:

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

3. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

5. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

6. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006

7. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov)

8. JAROŇOVÁ Karolína (AC Sparta Praha)

9. MASOPUSTOVÁ Lucie (Sokol PP Hradec Králové)

10. PETRŽÍLKOVÁ Eliška (TTC Litoměřice)

11. LOŠŤÁKOVÁ Tereza (SKST Cheb)

12. ANTOŠOVÁ Bára (Tatran Hostinné)

13. JUCHELKOVÁ Lucie (Sokol Vsetín)

14. JANKŮ Karolína (Lomnice)

15. ROHOVÁ Michaela (Jiskra Humpolec)

16. PETRŮ Andrea (Vyšší Brod)

17. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim)

18. TONAROVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2)

19. ČÍŽOVÁ Tereza (Uhlířské Janovice)

20. NOVOTNÁ Tereza (Sokol Lhenice)

21. NEJMANOVÁ Markéta (TJ Lanškroun)

22. HAVRLANTOVÁ Klára (Vřesina)

23. TRUNĚČKOVÁ Anežka (Sokol PP Hradec Králové 2)

24. BÁRTOVÁ Kateřina (SK EUROMASTER Kolín)



Komentáře: 0

Zanechat komentář