Pinčesobchod
Finále Českého poháru: Po roce opět Břeclav a El Niňo
Kategorie: Česko / 09 Prosince 2018

Finálový turnaj Českého poháru byl stejně jako v loňském roce jasnou záležitostí hráček Břeclavi a hráčů pražského El Niňa. 

Semifinále žen

SK Dobré – MK Řeznovice TT DOKTOR KLADIVO.CZ Moravský Krumlov 5:2

Dagmar BLAŠKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (10,8,9)

Aneta KUČEROVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-9,-11,-3)

Zdena BLAŠKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (-8,7,7,9)

Aneta KUČEROVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:1 (3,7,-9,5)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (8,-7,11,4)

Zdena BLAŠKOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 1:3 (8,-3,-8,-9)

Aneta KUČEROVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (5,3,8)

 

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – MSK Gumotex Břeclav 0:5

Tamara TOMANOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (9,-10,-5,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Vivien ELLÖ 2:3 (-8,8,7,-5,-8)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-6,-7,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-5,-10,-12)

Tamara TOMANOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-7,-8,-6)

 

Semifinále mužů

TJ Ostrava KST – SF SKK El Niňo Praha A 0:5

Miroslav BINDAČ – Dmitrij PROKOPCOV 0:3 (-5,-7,-9)

Tomáš SADÍLEK – Jakub KLEPRLÍK 1:3 (-8,-8,8,-3)

Jiří MARTINKO – Stanislav KUČERA 1:3 (-4,-5,8,-7)

Tomáš SADÍLEK – Dmitrij PROKOPCOV 1:3 (-4,-10,6,-3)

Miroslav BINDAČ – Stanislav KUČERA 2:3 (9,-5,-8,9,-4)

 

SK TTC Františkovy Lázně – DTJ Hradec Králové 1:5

Filip ČERNOTA – David PALKOVSKÝ 0:3 (-7,-10,-5)

Jan ŽALOUDÍK – Martin KOBLÍŽEK 1:3 (-8,9,-9,-8)

Jan ŽÁK – Martin OLEJNÍK 0:3 (-1,-10,-2)

Jan ŽALOUDÍK – David PALKOVSKÝ 3:1 (4,-6,6,7)

Filip ČERNOTA – Martin OLEJNÍK 0:3 (-7,-6,-2)

Jan ŽÁK – Martin KOBLÍŽEK 2:3 (9,-8,-8,11,-10)

 

Finále žen

SK Dobré – MSK Gumotex Břeclav 0:5

Daniela ROZÍNKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-6,-9,-5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Vivien ELLÖ 1:3 (-2,-9,9,-7)

Aneta KUČEROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-7,-8,-10)

Zdena BLAŠKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (5,-10,-5,-8)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-5,-7,-6)

 

O 3. místo

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – MK Řeznovice TT DOKTOR KLADIVO.CZ Moravský Krumlov 5:3

Simona ŠLEHOBROVÁ – Daniela RŮŽIČKOVÁ 3:0 (1,7,10)

Hana KUBÁTOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (-4,8,9,6)

Tamara TOMANOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 1:3 (-5,-4,8,-9)

Hana KUBÁTOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (7,7,10)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 0:3 (-9,-9,-5)

Tamara TOMANOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 2:3 (-7,7,7,-3,-9)

Hana KUBÁTOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:2 (8,-3,9,-7,8)

Tamara TOMANOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (8,10,8)

 

Finále mužů

SF SKK El Niňo Praha A – DTJ Hradec Králové 5:1

Jakub KLEPRLÍK – Martin OLEJNÍK 3:2 (-12,5,10,-7,6)

Dmitrij PROKOPCOV – Martin KOBLÍŽEK 3:1 (8,5,-7,4)

Stanislav KUČERA – David PALKOVSKÝ 3:1 (8,-9,10,6)

Dmitrij PROKOPCOV – Martin OLEJNÍK 2:3 (-6,7,-7,10,-3)

Jakub KLEPRLÍK – David PALKOVSKÝ 3:0 (4,8,8)

Stanislav KUČERA – Martin KOBLÍŽEK 3:0 w.o.

 

O 3. místo

TJ Ostrava KST – SK TTC Františkovy Lázně 5:0

Miroslav BINDAČ – Jan ŽALOUDÍK 3:0 (9,4,2)

Tomáš SADÍLEK – Jan ŽÁK 3:1 (8,5,-11,5)

Jiří MARTINKO – Filip ČERNOTA 3:1 (5,5,-8,9)

Tomáš SADÍLEK – Jan ŽALOUDÍK 3:1 (7,-8,6,5)

Miroslav BINDAČ – Filip ČERNOTA 3:2 (-7,6,-6,8,12)



Komentáře: 0

Zanechat komentář